Until Dawn PS HITS (PS4)


Cena
13,78 EUR s DPH

Kód produktu
711719442875

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra neobsahuje CZ titulky
Při výletu na odlehlou chatu uvízne osm kamarádů v horách, kvůli hrozivým událostem začínají tušit, že nejsou sami... Viac

Until Dawn je hororová filmová adventura plná rozhodnutí, která ovlivní osudy osmice výletníků. Čeká vás děsivá noc během níž se může každý z osmi lidí zachránit, nebo mohou na místě do jednoho zemřít.

Banální rozhodnutí i obtížná morální dilemata ovlivňují vývoj událostí a díky inovativnímu rozhraní Butterfly-effect mohou hráči v tisících možných cest snadno kráčet příběhem, jenž sami svými volbami vyberou.

Hra vychází exklusivně na platformě PlayStation 4. Možnosti této konzole a Killzone: Shadowfall enginu s vylepšenými vlastnostmi světla/stínů a kamery umožňují věrné ztvárnění prostředí, v němž Hollywoodští herci v čele s Hayden Panettiere (Heroes, Nashville) rozehrávají své filmové představení.

Hra podporuje PS4 kameru a ovládače PlayStation Move.

Osm přátel. Jedna noc. Vrah na útěku! Kdo přežije ve hře Until Dawn?! Málo známé anglické studio Supermassive Games vytvořilo herní Slasher (podžánr hororu), kde se skupina teenagerů snaží přežít řádění masového vraha. Díky sofistikovanému systému motýlího efektu musí hráč rozhodovat o důležitých momentech u každé z postav, což má velký dopad nejen na příběh, ale i na osud každé postavy. Celá řada různých konců, skvělé herecké výkony a tíživá atmosféra - vše podáno formou filmové adventury.

 

Parametre
CZ lokalizace Bez lokalizace (pouze angličtina)
Typ distribúcie Krabicová