Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VXDi pro Sony FE

Predĺžená záruka 5 rokov po registrácii + Darček od Sony Center
Cena
1 342,29 EUR s DPH

Výrobca
Tamron

Kód produktu
4960371006680

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček
Darček od Sony Center: Tamron UV filtr 67 mm

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

FE 70-180 f/2,8 MZV 85cm, průměr filtru 67mm, hmotnost 815g
Registrace prodloužené záruky na webu https://5years.tamron.eu/ Viac

Kompaktnost, která rozšiřuje využití bezzrcadlovek

Skutečný obdiv si zaslouží vývoj a užitnost tohoto modelu. Vývojáři skloubili extrémně nízkou váhu a kompaktnost při zachování vysoké světelnosti f/2,8 v celém rozsahu ohnisek.

Nový VXD mechanismus ostřícího motoru!

Tamron pro tento model speciálně vyvinul svůj první lineární AF pohon ostřícího mechanismu, který nazval VXD. Je rychlejší než kdy jindy s přesností do 0,005 mm, což je jedna desetina šířky lidského vlasu. Tyto vlastnosti zajišťují nevídaně rychlý a přesný výkon autofokusu, AF, který doplňuje tzv. ‘plovoucí’ systém, tvořený dvěma VXD jednotkami a zajišťující čisté a ostré snímky za velmi tichého chodu. Tento vylepšený AF umožňuje fotografům a filmařům trackovat a zaznamenávat pohyby objektu a dopřát si tak tiché a ničím nerušené snímání.

Mimořádný design pro nekompromisní obrazovou kvalitu

Tamron 70-180mm F/2.8 je tvořen konstrukcí 19 optických členů ve 14 skupinách. Celkově obsahuje šest XLD (eXtra Low Dispersion) a LD (Low Dispersion) čoček a tři GM (Glass Molded Aspherical) a hybridní asferické čočky. Celková soustava čoček je poskládána tak, že zabraňuje chromatické aberaci a zachovává vysoké rozlišení do krajů. Tento model také disponuje speciálním povrchem BBAR-G2 (Broad-Band Anti-Reflection Generation 2) pro minimalizaci nežádoucích odlesků.

Průměr filtru 67mm

Model 70-180mm F/2.8 disponuje stejným průměrem filtru jako u ostatních modelů TAMRON pro SONY-E bezzrcadlovky, což značně snižuje náklady při používání PL, ND a jiných filtrů.

MOD 0,85 m

Minimální zaostřitelná vzdálenost je u tohoto modelu 85 cm. Pro světelný teleobjektiv tohoto typu je to až obdivuhodně blízko.

Voděodolná konstrukce, Fluorový povrch, Zoom lock

Tyto vlastnosti oceníte zejména při fotografování v náročních povětrnostních podmínkách. Přední strana čočky je také pokryta speciální fluorovou vrstvou, která chrání před vodou a mastnotami.

Zoomlock oceníte při transportu objektivu nebo při nošení objektivu za opaskem. Chrání tak zejména proti nechtěnému vysunutí tubusu.

Kompabilita s nativními funkcemi fotoaparátu

Tamron 70-180mm F/2.8 je kompatibilní s většinou pokročilých funkcí CSC fotoaparátů.

- Fast Hybrid AF

- Eye AF

- Direct Manual Focus (DMF)

- Zabudovaný systém lens-correction (stíny, chromatická aberace, distorze)

- firmware aktualizace

‘Dream Team’ světelné zoom objektivy pro bezzrcadlovky od TAMRONU

Širokoúhlý Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD (Model A046) a všestranný Tamron 28-75mm F/2.8 Di III RXD (Model A036). Vysoce světelné a kompaktní zoom objektivy s neuvěřitelným výkonem pro Sony-E bezzrcadlovky. Nyní se k nim přidává model 70-180mm F/2.8 Di III VXD (Model A056), který tak skvěle doplňuje již tak velice úspěšnou řadu objektivů pro Full-frame bezzrcadlovky. Celková hmotnost této trojice je neuvěřitelných 1780g a pro svou kompaktnost, světelnost f/2.8 a neuvěřitelnou obrazovou kvalitu si získala přezdívku ‘Dream Team’.

Parametre
Fotografické využití pro Krajina, Portrét, Momentky
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Zoom
Průměr závitu 67mm
Minimální clona f/2,8
Minimální zaostřovací vzdálenost Střední (⁓1m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano