Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VC VXD G2 pro Sony FE

Predĺžená záruka 5 rokov po registrácii
Cena
1 420,17 EUR s DPH

Kód produktu
4960371006871

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Full Frame 70-180mm f/2,8 MZV 12cm, utěsnění, průměr filtru 67mm, hmotnost 855g
Registrace prodloužené záruky na webu https://5years.tamron.eu/ Viac

Odporúčané príslušenstvo2

Tamron 70-180 mm f/2,8 Di III VXD G2 je všestranný zoom teleobjektiv s jasnou clonou f/2,8 navržený pro plnoformátové fotoaparáty Sony s bajonetem FE. Několik speciálních optických prvků zajišťuje vynikající obrazový výkon po celé ploše snímku. Lineární zaostřovací mechanismus VXD se stará o tichý a rychlý výkon AF. Patentovaný systém stabilizace obrazu VC, udržuje snímky ostré i při fotografování z ruky za použití delších časů závěrky. Špičková světelnost f/2,8 je vhodná pro práci ve zhoršených světelných podmínkách a umožňuje pokročilou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Objektiv je kompaktní, lehkýa snadno se s ním manipuluje. Díky konstrukci odolné vůči vlhkosti jej lze spolehlivě použít i v nepříznivých podmínkách, zatímco fluorová vrstva na přením členu zabraňuje usazování nečistot a snadno se čistí.

Spolehlivý a rychlý výkon AF

Objektiv se může pochlubit výjimečně rychlým, přesným a tichým výkonem AF. Vděčí za to lineárnímu zaostřovacímu mechanismu obsahující dva moduly VXD, které pracují v plovoucím systému a jsou ovládány elektronickými impulsy. Nový motor také zaručuje vylepšené sledování AF, například při fotografování sportů. Automatické zaostřování funguje tak tiše, že můžete fotografovat i v situacích, které vyžadují naprostý klid.

Pokročilá optická sestava

Optická sestava objektivu se skládá z 19 členů ve 14 skupinách a obsahuje několik speciálních prvků, které zajišťují bezchybnou kvalitu obrazu. LD členy jsou vyrobeny ze speciálních optických skel s extrémně nízkým rozptylem světla, která efektivně kompenzují barevnou vadu, obzvláště patrnou při používání teleobjektivů v krajní poloze. Použity byly i optické prvky XLD, které podobně jako LD zabraňují chromatické aberaci a dalším vadám. XLD je však mnohem propracovanější systém, který je většinou používán u telezoomů.

Vnitřní zaostřování

U objektivů s vnitřním zaostřováním se délka objektivu při zaostřování nemění a filtrační kroužek s ním neotáčí. To usnadňuje manipulaci, zejména s delšími objektivy s telezoomem, a také fotografování s polarizačními a gradačními filtry. Mezi další výhody patří kratší zaostřovací vzdálenost v celé oblasti zaostření a nižší ztráty světla v rozích obrazu (vinětace) a menší aberace, související s ostřením.

Odolný design

Objektivy Tamron mají plášť odolný proti povětrnostním vlivům, které optimálně chrání citlivý interiér před větrem a počasím. Robustní vnější plášť je účinně utěsněn proti vnikání vlhkosti ve všech kritických bodech (např. mezi zaostřovacím kroužkem a bajonetovým spojením). To zaručuje spolehlivý provoz i v těch nejnepříznivějších venkovních podmínkách fotografování. Fluoridový povlak trvale chrání přední čočku před kontaminací. Kapky oleje a vody nepřilnou k povrchu, který se proto velmi snadno čistí.

Obsah balení

  1. 1x objektiv
  2. 1x clona ve tvaru květu
  3. 1x krytka objektivu
Parametre
Bajonet SONY E-mount
Fotografické využití pro Sport a akce, Portrét, Příroda
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Zoom
Priemer filtra 67mm
Minimální clona f/2,8
Minimální zaostřovací vzdálenost Krátká (⁓0,2m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano

Alternatívne produkty16