SONY ZS-RS60BT (radiomagnetofon s bluetooth)

Cena
112,91 EUR s DPH

Výrobca
SONY

Kód produktu
4905524992472

Zvoľte si variantu z ponuky

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Radiomagnetofon, CD, USB, FM, MegaBass, Bluetooth, provoz ze zásuvky i na baterie Viac

Sony ZSRS60BT

Přenosný radiopřijímač Sony je zajímavý přehrávač na doma ale i na cesty. Intuitivně a snadno se ovládá a kromě rádia přehrává také MP3 soubory z vašeho CD či USB. Díky kompaktním rozměrům se snadno přenáší a stane se tak věrným společníkem na cestách.

Snadné přehrávání a NFC

Rádio přehrávač disponuje přehrávačem souborů ve formátu MP3 a WMA. Díky vestavěnému vstupu USB můžete přehrávat obsah vašich přenosných flash disků. Co se týče CD formátu, tento model Sony je schopen přehrávat nosiče CDDA a CD-R/RW. Díky funkci NFC One touch budete moci streamovat obsah chytrého telefonu pomocí Bluetooth.

Rádio FM/AM

Pokud dáváte před MP3 poslechem přednost vaší oblíbené radiové stanice, tak vězte, že vás tento přístroj ani v tomto ohledu v žádném případě nezklame. Umožňuje přijímat FM radiové stanice díky vestavěnému FM tuneru. Budete tak mít možnost poslechu rádia na vašich cestách s možností předvolby až 30 stanic (20 FM a 10 AM).

Klíčové vlastnosti

Radiopřijímač umožňuje přehrávat FM/AM stanice nebo MP3 soubory z CDDA a CD-R/RW a USB zařízení. Možnost streamovat oblíbenou hudbu z chytrého telefonu pomocí Bluetooth. Samozřejmostí je praktický LCD displej. Výkon stereofonních reproduktorů je 2 x 2 W. K napájení můžete využít klasickou elektrickou zásuvku nebo baterii (přehrávání FM rádia až 26 hodin).

Hmotnost přístroje je 2 kg (bez baterie).

Parametre
Barva Černá
CD Ano
Výstup na sluchátka Ano
Bluetooth/NFC Ano