SONY VPL-PHZ61 (1080p HDR Laser projektor)

Cena
3 134,02 EUR s DPH

Kód produktu
4548736142022

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte
Jas 6400 lumenů generovaný laserem s dlouhou životností, rozlišení obrazu 1920x1080p při 60p, ochrana proti prachu, automatické spouštění a vypnutí, tenké a kompaktní provedení

V balení:
Projektor, dálkový ovladač, krytka čočky, napájecí kabel, manuály, baterie CR2025 Viac

Působivě malé a lehké

Krásně tenký a lehký laserový projektor VPL-PHZ61 kombinuje vynikající obrazový výkon a působivou spolehlivost. Nenápadný design, minimální nároky na údržbu a flexibilní možnosti instalace z něj činí přirozeného partnera pro dnešní integrovaná AV prostředí.

Výrazné, syté barvy i v jasně osvětlených místnostech

I výkonné projektory mohou v silně osvětlených místnostech trpět vyplavováním barev obrazu. Technologie Bright View, která je exkluzivní pro společnost Sony, poskytuje vysoce působivý obraz bez ztráty barev. Technologie Reality Creation zajišťuje, že obrazy, diagramy a text vypadají jasně a ostře i za jasných podmínek. Inteligentní nastavení s funkcí Ambiance přizpůsobuje promítaný obraz prostředí a zvyšuje tak zážitek ze sledování. K dispozici je dokonce snímač okolního světla, který měří jas v místnosti.

Jasnější obraz a text

Technologie Reality Creation využívá výkonné algoritmy, které zvyšují rozlišení obrazu blíže k čistotě 4K. Funkce Reality Text zlepšuje viditelnost znaků:skvěle se hodí do konferenčních místností, univerzitních seminárních místností a velkých učeben.

Vylepšený zážitek ze sledování

Inteligentní nastavení s funkcí Ambiance využívá vestavěný světelný senzor k měření jasu v místnosti a automaticky upravuje režim Bright View, zesílení barev a funkci Reality Creation tak, aby vyhovovaly prostředí prezentace.

Vychutnejte si optimální obraz a zároveň šetřete energii

Projektor VPL-PHZ61 dává rozumný obchodní smysl a pomáhá vám snížit provozní náklady ve firemním a vzdělávacím prostředí. Funkce automatického výstupu světla pracuje ve spojení s funkcí Ambiance, optimalizuje kvalitu obrazu a udržuje vysokou viditelnost při současném snížení spotřeby energie.

Podpora vstupu 4K 60p

Podpora vstupních signálů 4K 60p vám usnadní život při používání projektoru VPL-PHZ61 v sestavách s více obrazovkami a plochými dílčími obrazovkami. Stačí rozdělit stejný signál 4K a řídit všechny displeje bez nutnosti konverze. K dispozici je také vysoce výkonné škálování obrazu, které bez námahy převádí vstupní signály 4K na rozlišení WUXGA a zároveň dosahuje kvality obrazu blízké 4K. Reality Creation je jedinečná funkce společnosti Sony pro vylepšení obrazu, která je optimalizována pro signály 4K 60p a dodává promítanému obrazu ještě větší ostrost a hloubku. Nechybí ani podpora zařízení s ochranou obsahu, jako jsou přehrávače 4K UHD.

Inteligentní design vhodný pro instalaci

Užijte si flexibilní možnosti instalace díky velkorysému rozsahu vertikálního posunu objektivu +55 %, který usnadňuje dosažení dokonale proporcionálního obrazu bez dlouhých tyčových držáků nebo korekce lichoběžníkového zkreslení při montáži projektoru na strop.

Chraňte obraz před prachem

Laserový zdroj světla je utěsněn, aby se zabránilo hromadění prachu a eliminovalo se snížení jasu. Speciální konstrukce chladicího kanálu pro panely 3LCD projektoru je zakryta vzduchovým filtrem, který zabraňuje vnikání prachu.

Klonování dat

Nastavení jednoho projektoru lze zkopírovat do jiných projektorů pomocí paměťové jednotky USB. To výrazně zjednodušuje instalaci a nastavení více projektorů.

Automatická volba vstupu

Funkce Auto Input Select automaticky vybírá aktivní vstup signálu, takže není nutné měnit vstup při každém připojení zařízení k projektoru.

Automatické zapnutí

Připojte projektor VPL-PHZ61 k zapnutému počítači a projektor se automaticky zapne, aniž byste museli ovládat tlačítko napájení.

Parametre
Barva Bílá
Rozlišení projektoru FullHD
Typ projekce 3LCD
Poměr stran 16:10
Světelný výkon 5001-6000lm