SONY Tough CFexpress Typ A 960GB (CEA-M960T certifikace VPG 200)

Cena
963,65 EUR s DPH

Kód produktu
4548736147850

ks

Minimální garantovaná rychlost pro video 200MB/s
SONY CEA-M960T paměťová karta CFexpress Type A. Rychlost zápisu až 700 MB/s a rychlost čtení až 800 MB/s. Krytí proti vniknutí vody IPX7 a stupeň ochrany proti vniknutí prachu IP5X (IP57) pro zvýšenou odolnost. Je navržena tak, aby efektivně odváděla teplo a umožnila uživatelům nahrávat po dlouhou dobu i při záznamu 4K 120p videa.

Na kartu poskytujeme záruku 5 let Viac

Odporúčané príslušenstvo1

Velké úložiště pro ty, kdo tvoří

Paměťové karty Sony CFexpress typu A řady M s největší kapacitou na světě 1 920 GB a 960 GB jsou to pravé pro vášnivé tvůrce a dlouhé a náročné snímání. S podporou VPG200 zajišťují stabilní natáčení videa s vysokou datovou rychlostí. 

Kapacita, na kterou se můžete spolehnout

Zásadně rozšiřte své kreativní možnosti díky větší kapacitě pro fotografování bez starostí. Úložiště s velkou kapacitou 960 nebo 1920 GB je pro kameramany, kteří točí na místě dlouhé hodiny, naprosto nezbytné.

Stabilní záznam videa

Paměťové karty CFexpress typu A řady CEA-M umožňují nepřetržitý zápis v širokém pásmu, což je ideální pro záznam s vysokou přenos. rychlostí, např. XAVC S-I 4K 120p. Podporují také standard VPG200 pro specifikace VPG Profile 4.0. To zaručí stabilní natáčení. Rozptyl tepla byl navržen pro práci s videi. Uložit lze dvě až tři hodiny filmových dat na místě natáčení, aniž byste si dělali starosti s úložištěm.

Efektivní pracovní postup

Zrychlete svou práci se čtečkou karet MRW-G2 a vysokou rychlostí čtení až 800 MB/s pro rychlejší přenos dat a zálohování. Pracujte plynule s velkými fotografiemi ve vysokém rozlišení a s vysokorychlostními videi. Dokončujte projekty rychlostí vaší představivosti.

Odolná. Spolehlivá. Vždy připravená.

Ve spojení s profesionální výbavou, jako jsou modely FX6, FX3, α1, α7S III a α7 IV, jsou paměťové karty CFexpress typu A řady M ideální pro záběry sportu a míst nebo venkovních dobrodružství. Jsou navrženy pro rozšířené profesionální použití v těch nejnáročnějších prostředích, takže můžete fotografovat, natáčet, sdílet a ukládat snímky s naprostou jistotou.

Pro nejdrsnější místa

Zásluhou jedinečného provedení TOUGH od Sony nabízejí paměťové karty CFexpress typu A řady M profesionální spolehlivost. Nabízí až 10× vyšší odolnost vůči ohnutí než specifikace Cfexpress 2.0 a jsou testovány na sílu 150 newtonů. Odolnost před pádem je 5x vyšší než jak stanovuje specifikace Cfexpress 2.0. Karta tak zvládne pád až z výšky 7,5 metru

Do nejdrsnějšího prostředí

Spolehněte se, že karty CFexpress řady M typu A jsou bezchybné i v extrémních teplotách, v elektrostatických prostředích a při vystavení UV a rentgenovému záření. Pečlivě navržená vnitřní struktura bez problémů splňuje podmínky odolnosti vůči prachu IP5X a vlhkosti IP7X (IP57).

Prohlížení a monitorování paměti

Paměť Flash se časem opotřebuje a nenahrávát data. Při používání čtečky MRW-G2 se Sony Media Scan Utility nástroj autom. projde paměť. kartu CFexpress A a průběžně vás informuje o jejím stavu. Vy můžete podnikat příslušné kroky dříve, než karta dosáhne limitu.

Obnova ztracených souborů

I když se něco pokazí, zákazníci, kteří vlastní paměťové karty od společnosti Sony, si mohou stáhnout software pro záchranu souborů, který dokáže obnovit nechtěně odstraněné soubory a poškozené fotografie či videa v řadě běžných formátů.

Alternatívne produkty4