Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

SONY Tough CFexpress Typ A 320GB (CEA-G320T certifikace VPG 400)

Letní cashback SONY Alpha

Nabídka cashbacku se vztahuje na produkty zakoupené v termínu 1.5.2024 -  31.7.2024

Produkt je možné registrovat na webu www.sony.cz/cashback/summer

Žádost o cashback bude přijata nejdříve 30 dní po zakoupení.

Potřebujete poradit? Napište na náš chat, nebo na email sonycentrum@ellexgk.cz pro další informace

Cena
723,50 EUR s DPH

Kód produktu
4548736142114

Zvoľte si variantu z ponuky

ks

Minimální garantovaná rychlost pro video 400MB/s
SONY CEA-G320T paměťová karta CFexpress Type A. Rychlost zápisu až 700 MB/s a rychlost čtení až 800 MB/s. Krytí proti vniknutí vody IPX7 a stupeň ochrany proti vniknutí prachu IP5X (IP57) pro zvýšenou odolnost. Je navržena tak, aby efektivně odváděla teplo a umožnila uživatelům nahrávat po dlouhou dobu i při záznamu 4K 120p videa.

Na kartu poskytujeme záruku 5 let Viac

Odporúčané príslušenstvo1

Nový standard pro kompaktní úložiště

Paměťové karty CFexpress typu A od společnosti Sony představují nový standard pro kompaktní a vysoce výkonné úložiště. Ačkoli jsou menší než běžné SD karty, jejich rozhraní typu PCIe Gen3 umožňuje vysokorychlostní přenos dat. Jsou ideálním paměťovým médiem pro budoucí kompaktní fotoaparáty s vysokou přenosovou rychlostí.

Vysokorychlostní výkon

Paměťové karty CFexpress typu A od společnosti Sony jsou určené profesionálním fotografům, kameramanům i nadšencům, kteří chtějí vylepšit své pracovní postupy s bezkonkurenční rychlostí a spolehlivostí. Vysokorychlostní výkon až 800 MB/s (čtení) a 700 Mb/s (zápis)¹ je efektivně obsažen v kompaktním a odolném těle, aby vám pomohl využít nejnovější špičkové produkty na maximum.

Odolné provedení TOUGH

V porovnání se standardní kartou CFexpress typu A poskytují naše paměťové karty CFexpress typu A s unikátním provedením TOUGH od Sony více než 10x větší odolnost proti ohýbání. Byly navrženy pro naprostou spolehlivost, tělo z pryskyřice je 5x odolnější proti nárazům a disponuje krytím IP57 proti prachu a vodě. Nové materiály rozptylující teplo zajišťují konzistentní vysokorychlostní přenos dat a také odolnost proti rentgenovému, elektrostatickému a UV záření.

Pracujte rychleji a buďte produktivnější

Paměťové karty CFexpress typu A přináší profesionálům nové příležitosti. Díky schopnosti zacházet se soubory s vysokým rozlišením v malém, ale stabilním formátu jsou perfektní pro urychlení práce a zlepšení produktivity, protože vám umožní si vyhradit více času na kreativní práci.

Fotografování s rychlou odezvou

Výrazně vylepšete své možnosti fotografování s nekomprimovaným souvislým snímáním ve formátu RAW pro zachycení rychlého pohybu, např. při motoristických sportech a v divoké přírodě. Rychlost zápisu až 700 MB/s zajišťuje ultrarychlé uvolňování vyrovnávací paměti pro souvislé snímaní s dobrou odezvou.

Spolehlivý záznam videí

Paměťové karty CFexpress typu A od společnosti Sony jsou optimalizované pro souvislý zápis dat s vysokou šířkou pásma, čímž jsou ideální pro profesionální záznam videí s vysokou přenosovou rychlostí, jako je 4K 120p, kde je spolehlivost klíčová. Pro větší jistotu a stabilitu při záznamu videí podporují standard VPG (Video Performance Guarantee) 400.

Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress typu A

Tato volitelná čtečka karet „MRW-G2“ je optimalizovaná pro paměťové karty CFexpress typu A od společnosti Sony, takže umožňuje přenos dat rychlostí 10 Gb/s přes rozhraní SuperSpeed USB (USB 3.2) a plné využití vysokorychlostních záloh a efektivnější práci. Je kompaktní, snadno přenosná a můžete ji použít s kartami CFexpress typu A od Sony a paměťovými kartami SDXC UHS-II/UHS-I.

Díky specifikaci TOUGH od Sony jsou vhodné do nejdrsnějších podmínek

Díky odolnému provedení vydrží paměťové karty CFxpress typu A pády z výšky až 7,5 metrů a nabízejí až 10x vyšší odolnost než je standard karet CFexpress typu A. Tato dodatečná pevnost se testuje silou 150 newtonů.

Díky specifikaci TOUGH od Sony jsou vhodné do nejnáročnějších podmínek

Můžete se spolehnout, že paměťové karty CFexpress typu A fungují bezchybně i při extrémních teplotách a i při vystavení rentgenovému, elektrostatickému a intenzivnímu UV záření. Provedení odolné proti prachu a vodě zajišťuje spolehlivost potřebnou pro venkovní použití v náročnějších podmínkách (IP57).

Software File Rescue pro obnovu ztracených souborů

I když se něco pokazí, pro zákazníky, kteří vlastní paměťové karty CFexpress typu A od společnosti Sony, máme k dispozici ke stažení software na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa v nejběžnějších formátech. 

Nástroj Media Scan Utility skenuje a monitoruje paměť

Paměť flash se časem opotřebuje a přestane spolehlivě nahrávat data. Nástroj Media Scan Utility automaticky skenuje vaši paměťovou kartu CFexpress typu A, abyste měli aktuální informace o jejím stavu, takže můžete provést akci ještě před dosažením jejího limitu. Skenování paměťových karet CFexpress typu A od Sony vyžaduje čtečku karet MRW-G2.

Alternatívne produkty4