Cena
545,23 EUR s DPH

Výrobca
SONY

Kód produktu
4548736121300

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček
Samolepky s motívom SONY
Čistiaca handrička SONY Alpha z mikrovlákna

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

FE 28-60mm f/4-5,6, MZV 30cm, průměr filtru 40,5mm, hmotnost 167g Viac


Nejmenší a nejlehčí objektiv Full-Frame se zoomem

Mechanická konstrukce ve výsuvném provedení a optimalizace optického uspořádání se třemi asférickými čočkami zajišťují nejvyšší kompaktnost a nejnižší hmotnost na světě (167 g (5,9 oz)). Při nasazení na kompaktní tělo s bajonetem typu E jde o ideální objektiv pro snímání ve formátu Full-Frame při zajištění vysoké kvality obrazu pro celou řadu různých scén v situacích, kdy je třeba snadná přenosnost, každodenními momentkami počínaje a vlogováním konče.

Vzorový snímek

Standardní zoom vyvinutý pro potřeby vysokého rozlišení na plný formát Full-Frame 

Díky použití tří asférických čoček jsou účinně potlačeny různé optické vady, například aberace, takže výsledkem je skvělý optický výkon. I v kompaktním provedení s nízkou hmotností mohou uživatelé snímat s vysokým rozlišením charakteristickým pro formát Full-Frame od středu záběru až do jeho nejvzdálenějších okrajů. 

Vzorový snímek

Ideální předpoklady pro přizpůsobení ohniskové vzdálenosti a možnost fotografování zblízka

Díky všestrannému, často používanému rozsahu ohniskových vzdáleností 28–60 mm se tento objektiv výborně hodí k fotografování nejrůznějších objektů v každodenní praxi. Mimoto poskytuje minimální zaostřovací vzdálenost 0,3 m (na širokoúhlém konci) až 0,45 m (při nastavení na rozsah teleobjektivu) kvalitní předpoklady pro fotografování zblízka, které se využívá v různých situacích, ať už jde o scény typu zátiší nebo flat-lay nebo například vlogování, a to vše při vysoké kvalitě obrazu Full-Frame. 

Vzorový snímek

Pohon lineárním motorem zajišťující vynikající výkon automatického zaostřování

Lineární motor automatického zaostřování zajišťuje rychlost a přesnost automatického ostření, které nejnovější fotoaparáty Full-Frame vyžadují. Motor je velmi tichý, hodí se proto pro fotografování i natáčení videí, a díky své rychlosti a přesnosti může nabídnout maximální výkon funkcí automatického ostření fotoaparátu, jako je sledování v reálném čase a automatické zaostření na oči v reálném čase. 

Ilustrace

Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti

Přes kompaktní velikost a nízkou hmotnost zajišťuje provedení odolné proti prachu a vlhku spolehlivost, která je nutností při aktivním používání ve venkovních podmínkách. 

Ilustrace

7dílná kruhová clona

7dílná kruhová konstrukce clony zajišťuje její téměř kruhový tvar. Díky tomu je možné dosáhnout plynulejšího a přirozenějšího rozostření snímků (včetně uměleckého rozmazání neboli efektu „bokeh“) a lepšího ovládání hloubky ostrosti. 

Parametre
Fotografické využití pro Portrét, Momentky
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Zoom
Minimální clona f/4,5
Ohnisko max 60mm