Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

SONY PlayStation 4 Slim 500GB Black


Cena
295,27 EUR s DPH

Kód produktu
711719407775

Zvoľte si variantu z ponuky

Prodloužená záruka


Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Originální balení konzole PS4 (včetně gamepadu Dualshock 4), všechny potřebné kabely pro zapojení a nabíjení ovladače

Herní konzole s osmijádrovým procesorem AMD a grafickou kartou AMD. Zažijte rychlý multitasking díky 8GB RAM. Ukládejte hry na HDD o velikosti 500GB. Užijte si hry v nádherné HDR grafice. V balení najdete vše potřebné pro hraní. Viac

Odporúčané príslušenstvo5

Příručka PlayStation

Herní konzole Sony PlayStation 4 Slim, 500 GB

Představujeme super silný a navíc velmi úsporný systém v extra SLIM těle. S PS4 Slim se vaše herní zážitky doslova dostanou na nový level a vy zažijete opravdu pohlcující zážitek z neskutečných detailů a ostrého obrazu díky dechberoucí grafice HDR a těch nejrychlejších a nejplynulejších akcí. Výborná hardwarová výbava ukrytá v elegantním těle dokáže na obrazovce oživit jakoukoli herní akci díky intenzivní grafice a vysokému výkonu. To vše tvoří dokonalý základ pro vytvoření zábavního centra přímo u Vás doma.

Více způsobů hraní

Hraj ty nejlepší hry a exkluzivity pro systém PS4, zažij dobrodružství online díky službě PS Plus a streamuj nebo stahuj televizní seriály a filmy ze služby Netflix, obchodu PlayStation Store, nebo z jiných platforem s tvou oblíbenou zábavou.

Kompatibilní se soupravou PS VR

Ponoř se do hry zcela novým a nepřekonatelným způsobem díky systému PS4 a soupravě PS VR. Jednoduše připoj soupravu PS VR ke svému systému PS4 a ponoř se do dechberoucích her, zážitků a zábavy ve virtuální realitě. Hraní v HDR s živými barvami Hry pro systém PS4 podporující grafiku HDR na televizoru podporujícím technologii HDR ožijí neuvěřitelnou barevností a jasností a zobrazí se v živějších a realističtějších barvách.

 

Parametre
Velikost úložiště 500GB