Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

SONY LCS-EJA (Pouzdro)


Cena
47,31 EUR s DPH

Kód produktu
4905524886313

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Kompaktní design tohoto prvotřídního pouzdra pro přenášení z přírodní kůže, obsahuje karabinu pro bezpečné připevnění k opasku nebo brašně a rovněž tenký, pevný, který ladí s pouzdrem a jenž lze snadno nastavit Viac

  • Navrženo pro kompaktní fotoaparáty (NEX)Pohodlné uložení pro kompaktní fotoaparát (NEX) a objektiv s bajonetem E; pouzdro obsahuje očko na opasek umožňující snadné přenášení

  • Noste s sebou širokoúhlý objektiv nebo standardní objektiv s bajonetem E.Vhodné pro kompaktní fotoaparáty (NEX) s připevněným širokoúhlým objektivem nebo 16 až 50mm objektivem s bajonetem E, což vám umožní téměř okamžitě fotit.

  • Chraňte své fotografické vybaveníChraňte tělo vašeho fotoaparátu, displej LCD a objektiv s bajonetem E před poškrábáním, prachem nebo lehkým deštěm.

  • Měkký polstrovaný vnitřekPouzdro na přenášení má polstrovaný vnitřek, který chrání mechanismus fotoaparátu před otřesy a nárazy.

  • Užijte si volnost fotografování se stativemHodí se, když máte fotoaparát připojen ke stativu, a zatímco máte vše v bezpečí, čekáte na dokonalý záběr.

Parametre
Provedení Pouzdro