Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

SONY ICD-TX660 (Diktafon)


Cena
151,72 EUR s DPH

Kód produktu
4548736121270

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Digitální diktafon pro záznam schůzek, přednášek i hudby ve výborné kvalitě zvuku. Lehký a kompaktní design. Vysoce citlivý mikrofon. Až 16 GB vestavěné paměti. Automatické nahrávání hlasu snižuje šum v pozadí. USB-C. Velký displej OLED, podsvícený. Rozměry: 102,0 mm x 20,0 mm x 7,4 mm Hmotnost 29 g.

Viac

Diktafon SONY ICD-TX660, 16GB

Představujeme vám digitální diktafon SONY ICDTX660. Tento všestranný pomocník vám pomůže se záznamem schůzek, přednášek i hudby, a to ve vysoké kvalitě zvuku.

  • Vestavěná paměť 16 GB
  • Vysoce kvalitní záznam zvuku
  • Připojení přes USB-C
  • Elegantní kovový design

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zajímavé funkce

S vestavěnou pamětí 16 GB je možné nahrát až 636 hodin záznamu nebo uložit až 5000 samostatných souborů. Diktafon má také velmi užitečné funkce jako je automatické nahrávání hlasu,funkce Scene Select, okamžité nahrávání jedním tlačítkem, potlačení šumu a další.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní mikrofon

Diktafon Sony ICDTX660 je vybaven monofonním mikrofonem a technologií potlačení šumu, která zdůrazňuje řeč pro dosažení mnohem jasnějšího slyšitelného rozsahu a snižuje rušivý šum na pozadí. Nahrávání je jednoduché a záznam lze dokonce ovládat i hlasem.

To nejlepší pro vás

Nyní můžete váš diktafon brát pohodlně všude s sebou - SONY ICDTX660 váží pouhých 29 g. Díky snadno použitelnému rozhraní se rychle dostanete ke starším nahrávkám a vestavěný konektor USB-C vám umožní diktafon připojit k počítači. Výdrž baterie je až 17 hodin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti:

Digitální diktafon pro záznam schůzek, přednášek i hudby ve výborné kvalitě zvuku. Lehký a kompaktní design. Vysoce citlivý mikrofon. Až 16 GB vestavěné paměti. Automatické nahrávání hlasu snižuje šum v pozadí. USB-C. Velký displej OLED, podsvícený. Rozměry: 102,0 mm x 20,0 mm x 7,4 mm Hmotnost 29 g.

Parametre
Typ displeje OLED
Barva Černá
Integrovaná baterie Ano
Velikost uložiště 16GB
Výdrž baterie 17 h
Port USB Ano
Výstup na sluchátka Ano