Akcia -6%
Cena
242,22 EUR s DPH

Pôvodná cena
258,39 EUR s DPH

Ušetríte
6% (16,17 EUR)

Výrobca
SONY

Kód produktu
4548736134478

Zvoľte si variantu z ponuky

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Televizní soundbar, výkon 330W, bezdrátový subwoofer, Dolby Digital, reproduktory X-Balanced Speaker Unit, noční režim, spojení s televizorem přes Bluetooth (A2DP), HDMI ARC, TOSLINK, možnost montáže na stěnu Viac

Rodina sleduje televizor v obývacím pokoji – ze soundbaru a subwooferu vycházejí modré zvukové vlny

Poslouchejte zvuk ze všech stran

Soundbar spojuje vysoce kvalitní technologii Dolby® Digital s naší technologií virtuálního prostorového zvuku S-Force PRO Front Surround. Díky emulaci prostorového zvuku vás filmy pohltí natolik, že si budete připadat jako v kině.

Znázornění technologie S-Force PRO Front Surround vytvářející virtuální prostorový zvuk pomocí dvou reproduktorů

Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat bohatý prostorový zvuk jako v kině.

Modré zvukové vlny vycházející ze soundbaru na skříňce pod televizorem připevněným na zeď

Vychutnejte si zřetelné dialogy a výkonný zvuk

Výkonné reproduktory společně vytvářejí zvuk se širokým rozsahem, který pokryje celou místnost, zatímco technologie, jako jsou jednotka X-Balanced Speaker Unit a oddělené uchycení s výřezy na jednotce reproduktoru, pomáhají zlepšit čistotu vokálů. Ať už sledujete filmy nebo televizní vysílání, neunikne vám ani slovo z dialogů.

Porovnání jedinečného obdélníkového tvaru jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker s běžným reproduktorem

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Přední reproduktory jsou vybaveny jednotkou X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje plochu membrány. Snižuje vychýlení měniče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a čistější vokály.

Tříčtvrtinový pohled na bezdrátový subwoofer

Hlubší a bohatší basový zvuk

Výkonný bezdrátový subwoofer s velkou 160mm jednotkou reproduktoru je zárukou hlubšího a bohatšího basového zvuku.

Detailní záběr na oddělené uchycení s výřezy po obvodu jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu 

Oddělené uchycení s výřezy na jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit zlepšuje vertikální symetrii amplitudy, která je pro čistý a kvalitní zvuk zásadní. Této vlastnosti je dosaženo pomocí strategicky umístěných řezů na okraji, které pomáhají kontrolovat tlak uvnitř a vně okraje membrány.

Ilustrace znázorňující bezdrátově připojený televizor, soundbar a subwoofer

Snadné bezdrátové připojení

Chcete-li minimalizovat změť kabelů, můžete zvuk z televizoru Sony BRAVIA, který podporuje bezdrátové připojení, odesílat do soundbaru bezdrátově. Bezdrátové připojení vám také umožní zapínat a vypínat televizor společně se soundbarem pomocí tlačítka napájení BRAVIA. Navíc uvolníte vstup Bluetooth® pro jiný vstupní zdroj, jako je smartphone nebo tablet.

Snímek ruky používající dálkový ovladač

Pohodlné ovládání

Nový a jednoduchý dálkový ovladač kombinuje příjemné provedení, které dokonale padne do ruky, se snadným a intuitivním ovládáním. Mezi praktické funkce patří vyhrazená tlačítka pro úpravu hlasitosti a nastavení zvuku.

Dálkový ovladač pro soundbar HT-S400 a bezdrátový subwoofer

Stačí si vybrat zvuk 

Soundbar nabízí různé možnosti nastavení zvuku, aby vyhověl vašim požadavkům bez ohledu na to, co právě sledujete nebo posloucháte. Můžete si vybrat Hlasový režim pro zřetelnější dialogy, Noční režim, když chcete sledovat televizní vysílání, aniž byste probudili ostatní, a režim Zvukové pole, který promění konvenční zvukové stopy, jako je stereofonní zvuk, na zážitek z prostorového zvuku. 

Televizor připevněný na zeď a soundbar v obývacím pokoji z pohledu diváka

Stylové provedení s možností připevnění na stěnu

Soundbar lze připevnit na stěnu a je navržen tak, aby se stal přirozenou součástí vašeho obývacího pokoje. Jeho plochá zadní strana dokonale přilehne ke stěně.

Detailní záběr na okno displeje na panelu OLED soundbaru, zobrazující televizor jako zdroj vstupu

Praktické okno displeje OLED

Displej OLED na soundbaru nabízí rychlý přístup k informacím o stavu funkcí dálkového ovladače, včetně vstupního zdroje, hlasitosti a nastavení zvuku, jako jsou režim Zvukové pole, Hlasový režim a Noční režim.

Snímek zobrazující nastavení soundbaru v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA

Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIA

Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v nabídce rychlého nastavení televizorů BRAVIA automaticky objeví položky nastavení soundbaru, takže můžete snadno ovládat nastavení a hlasitost zvuku.

Logo HDMI

HDMI ARC

Díky zpětnému audiokanálu (ARC) HDMI si při připojení kompatibilní televize vystačíte s jediným kabelem, takže nebudete muset bojovat s kabelovou změtí.

Logo Bluetooth®

Přehrávejte svou oblíbenou hudbu

Nejde ale jen o filmy a televizní vysílání – s tímto soundbarem můžete snadno přehrávat i svou oblíbenou hudbu. Využijte technologii Bluetooth® k bezdrátovému streamování hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Detailní záběr konektoru HDMI ARC a optického vstupu na zadní straně soundbaru HT-S400

Nastavení během několika sekund

Díky možnosti výběru rozhraní HDMI ARC a optického vstupu lze soundbar snadno připojit k řadě televizorů, abyste si mohli užívat filmy, hudbu a další obsah.

Ilustrace optického vstupu

Optický vstup

Nemáte televizor kompatibilní s technologií HDMI ARC? Připojte jej pomocí optického vstupu a užijte si vysoce kvalitní zvuk filmů a dalšího obsahu.

Tři talíře znázorňují různorodé materiály

Myslíme na udržitelnost

Naše produkty jsou navrženy s ohledem nejen na kvalitu zvuku, ale také na životní prostředí. K výrobě zadního panelu subwooferu soundbaru HT-S400 je používán recyklovaný plast vyvinutý společností Sony, jehož použití odráží snahu společnosti Sony o snížení dopadu jejích produktů na životní prostředí.