Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

Bezdrátová earbuds sluchátka SONY PULSE Explore - pro konzoli PS5, PS Portal, PS VR2 a PS4

Obsah balení

  • Bezdrátová earbuds sluchátka typu PULSE Explore
  • USB adaptér PlayStation Link
  • Nabíjecí modul
  • 6 koncovek naušníků v různých velikostech
  • USB kabel
  • Návody k použití
  • Nabíjecí adaptér není součástí balení

Sluchátka podporují zařízení: konzole PS5, PlayStation Portal, PC/Mac, mobilní zařízení Bluetooth 5.0

Cena
177,14 EUR s DPH

Pôvodná cena
209,22 EUR s DPH

Ušetríte
15% (32,08 EUR)

Kód produktu
711719573005

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Bezdrátová earbuds herní sluchátka s výdrži baterie až 5 hodin a dalším až 10 hodinám díky přiloženému nabíjecímu modulu.

Zažij novou epochu herního zvuku jak doma, tak na cestách s bezdrátovými peckami do uší PULSE Explore. Vychutnej si mimořádně realistický zvuk ve svých oblíbených hrách díky planárním magnetickým měničům. Uslyšíš každý detail díky bezztrátovému a bleskurychlému bezdrátovému připojení PlayStation Link.

Kompatibilní zařízení:
PS5, PS5 Slim, PS Portal, PS VR2, PS4, PS4 Pro
Viac

Odporúčané príslušenstvo4

Vychutnej si mimořádně realistický zvuk s bezdrátovými peckami do uší PULSE Explore ve svých oblíbených hrách díky planárním magnetickým měničům. Uslyšíš každý detail díky bleskurychlému bezdrátovému připojení PlayStation Link. Přátelé tě uslyší nahlas a zřetelně díky dvěma skrytým mikrofonům vybaveným funkcí potlačení šumu s umělou inteligencí. Díky výdrži baterie až 5 hodin v samotných peckách do uší a až 10 hodin navíc přes nabíjecí modul si můžeš bezdrátové pecky do uší PULSE Explore vzít s sebou ven při cestách za dobrodružstvím.

Planární magnetické měniče

Tyto měniče reprodukují zvuk s téměř dokonalou přesností v celém slyšitelném spektru. Můžeš si tak vychutnat akustické prostředí plné bohatých a jemných detailů, zatímco hluboké basy ti umožní pocítit každé epické setkání ve hře. Můžeš zvýšit své vjemy ve hrách pro systém PS5 s podporou 3D zvuku. Můžeš přesně určit původ, umístění a identitu různých zvuků a reagovat tak ve zlomku vteřiny i v zápalu boje.

Technologie PlayStation Link

Díky nové bezdrátové technologii PlayStation Link s velmi nízkou latencí a bezztrátovým přenosem zvuku se zvuk šíří bleskovou rychlostí. Můžeš se snadno připojit a přepínat mezi zařízeními kompatibilními se systémem PlayStation Link, včetně konzole PS5, počítačů PC a Mac a vzdáleného přehrávače PlayStation Portal.

Potlačení šumu pomocí umělé inteligence

Díky technologii potlačení šumu mikrofonu budeš slyšet hlasitě a zřetelně. Tato nová technologie je založena na umělé inteligenci a byla vyškolena tak, aby při snímání tvého hlasu identifikovala, izolovala a odstranila nežádoucí zvuky. Hraj s jistotou a vědomím, že tví spoluhráči budou tvůj hlas slyšet zcela jasně.

Bluetooth a propojení více zařízení

Současně můžeš poslouchat zvuk ze zařízení PlayStation Link a Bluetooth, a přitom přijímat hovory nebo poslouchat hudbu z mobilního zařízení. Přímé připojení pecek k mobilnímu telefonu nebo tabletu ti dovoluje být v pohybu.

Integrované mikrofony a intuitivní ovládání

Pomocí dvou skrytých mikrofonů, optimálně umístěných na peckách pro nejlepší snímání tvého hlasu, můžeš volat nebo si povídat s kamarády v týmu. Snadno přístupné ovladače vpravo od špiček tvých prstů, včetně speciálních tlačítek pro rychlé nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu, ti umožní stále sledovat dění ve hře.

Přenosný design a dlouhá výdrž

Vydej se tam, kam tě hra zavede, díky lehkým, pohodlným a skutečně bezdrátovým peckám do uší, které nabízejí stejné inovativní funkce jako bezdrátová sluchátka s mikrofonem PULSE Elite. Představ si, jak skvěle mohou tvé hry znít na cestách i doma počínaje realistickým zvukem a bleskurychlým připojením a konče potlačením šumu mikrofonu vylepšeným umělou inteligencí. Zůstaň ve hře díky výdrži baterie až 5 hodin a dalším až 10 hodinám díky přiloženému nabíjecímu modulu.Vyber si mezi třemi extra páry přiložených koncovek (špuntů) do pecek a zjisti, které ti nejlépe sedí.

PlayStation Portal je připravený na vzdálené hraní

Připoj se přímo ke vzdálenému přehrávači pomocí technologie PlayStation Link a užívej si realistický a bleskurychlý zvuk všude, kde máš doma Wi-Fi.

  • PS Portal může streamovat kompatibilní hry nainstalované na konzoli PS5. Vyžaduje připojení k internetu s rychlostí alespoň 5 Mb/s (doporučujeme min. 15Mb/s). Je vyžadována konzole PS5 a účet pro síť PlayStation Network.

Alternatívne produkty4