Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

SONY DualSense Wireless Controller Cobalt Blue

Cena
62,50 EUR s DPH

Kód produktu
711719577676

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Převlečte svou herní výbavu do metalického hávu se stylovým bezdrátovým ovladačem DualSense™ Cobalt Blue inspirovaným těmi nejpůsobivějšími barvami z rozžhaveného jádra naší planety, který skvěle podtrhuje metalický finiš se sofistikovaným nádechem.

Balení gamepadu neobsahuje USB kabel Viac

Odporúčané príslušenstvo8

DualSense™ pro PlayStation®5

Objev mnohem hlubší a nesmírně pohlcující herní prožitek s novým inovativním ovladačem pro systém PS5™, který nabízí haptickou odezvu a efekty spouště. Bezdrátový ovladač DualSense™ obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.

Adaptivní spouště

Díky přizpůsobitelným zadním tlačítkům L2 a R2 mají vývojáři možnost upravit sílu mačkání podle toho, co zrovna ve hře děláte. U automobilových simulátorů bude odezva spouště ovlivněna například automobilem, který zrovna řídíte. Ve starším to dá totiž více práce než v novějším, což by mělo navodit opět reálnější atmosféru.

Přepracovaný DualSense™ ovladač

Pro komunikaci se spoluhráči využijete integrovaný mikrofon, odpadá tedy nutnost mít nasazena sluchátka s mikrofonem. Nabíjení bude nově probíhat přes USB-C konektor. Základní ovladač DualSense je vyveden ve dvoubarevném provedení – černé a bílé, oproti předchůdci DualShock 4 se tedy jedná o výraznou změnu. 

Alternatívne produkty11