SONY CMT-X3CD White (Hi-Fi systém s CD)

Cena
184,21 EUR s DPH

Výrobca
SONY

Kód produktu
4905524981346

Zvoľte si variantu z ponuky

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu

Hi-Fi systém Sony CMT-X3CD s FM tunerem, CD, Bluetooth a NFC, snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem, přehrávání přes USB, funkce Mega Bass podtrhne hluboké tóny, vestavěný FM tuner, přehrávání disků CD, s výstupem na sluchátka a možností propojení přes 3,5 mm jack, s dálkovým ovladačem

V balení: Hi-Fi systém, dálkový ovladač (baterie nejsou v balení), manuály Viac

Sony mikro Hi-Fi systém CMT-X3CD

Domácí systém Hi-Fi ve vší jednoduchosti - Přehrávejte disky CD, rádiové pořady a streamujte hudbu bezdrátově. Tento systém Hi-Fi typu vše v jednom nabízí snadný přístup ke všem vašim skladbám. Zaposlouchejte se znovu do své sbírky disků CD, nalaďte si nejnovější rádiové pořady a streamujte hudbu bezdrátově díky Bluetooth® pomocí snadného připojení jedním dotykem s technologií NFC. Umístěte jej na poličku, kuchyňskou linku nebo noční stolek a naplňte svůj domov zvukem oblíbených skladeb.

Přestože tento systém Hi-Fi dosahuje menších rozměrů, jeho výkon vás rozhodně nezklame. Systém CMT-X3CD disponuje výkonem 20 W na dvou kanálech, díky čemuž zajišťují širokopásmové reproduktory vyvážený zvuk i při hlasitém poslechu. Poslouchejte vykreslené dunivé basy – stačí jen zapnout funkci Mega Bass a můžete si vychutnat působivě hluboké tóny. Vyberte si vhodné nastavení v závislosti na tom, co posloucháte. 7pásmový ekvalizér nabízí přednastavení pro R’n’B, Hip Hop, Rock a více.

Model CMT-X3CD v působivém provedení je spojením stylu a obsahu. Výrazné křivky dotváří elegantní tvar, který bude v každém prostoru působit harmonicky. 340mm systém CMT-X3CD snadno vejde na poličku, kuchyňskou linku či noční stolek. Získejte kompletní soustavu Hi-Fi v kompaktním provedení typu vše v jednom s přehrávačem disků CD v horní části a vestavěným rádiovým tunerem.

Parametre
Barva Bílá
CD Ano
Výstup na sluchátka Ano
Rádio (FM) ANO
Bluetooth/NFC Ano
MEGA BASS Ano