Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

SONY Bravia CAM - kamera pro videohovory přes aplikaci Zoom (CMU-BC1)

Cena
197,49 EUR s DPH

Kód produktu
4548736140394

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Doplněk pro televizory SONY Bravia, optimalizace obrazu na základě osvětlení v místnosti, ovládání TV gesty, automatický režim úspory energie, videohovory prostřednictvím aplikace Google Meet a Zoom. Kamera obsahuje také posuvník fyzického překrytí čočky kamery pro ochranu soukromí.

Kamera spolupracuje s modely TV SONY Bravia 2023
A95L, A80L, A83L, X95L, X90L, X85L, X80L, X75WL

Kamera spolupracuje s modely TV SONY Bravia 2022
A90K, A80K, A83K, A75K, X90K, X93K, X85K, X80K/X81K (X85K a X80K/X81K pouze videochat) Viac

Optimalizace prostředí

Připojte Sony BRAVIA CAM k televizoru BRAVIA XR a užívejte si televizi jako nikdy předtím. BRAVIA CAM rozpozná, kde se v místnosti nacházíte a jak daleko jste od televizoru, a poté upraví nastavení zvuku a obrazu tak, aby bylo správné. To znamená, že zvuk - včetně dialogů - je čistší a pohlcující a jas obrazu je přizpůsoben vašemu prostředí.

Automatická kalibrace obrazu

Systém BRAVIA CAM rozpozná vzdálenost mezi vámi a televizorem a upraví jas televizoru tak, abyste si vždy užívali perfektní kvalitu obrazu bez ohledu na to, kde se v místnosti nacházíte. Světelný a barevný senzor v televizoru optimalizuje obraz podle světelných podmínek pro co nejlepší zážitek ze sledování.

Automatická kalibrace zvuku - nastavení vyvážení

BRAVIA CAM sleduje vás a vaši polohu, i když se díváte ze stran, a poté upraví vyvážení zvuku vlevo a vpravo pro optimální akustiku. Ať jste v místnosti kdekoli, budete si užívat stejně kvalitní zvuk, jako byste seděli přímo před televizorem.

Automatická kalibrace zvuku - Automatický hlasový zoom

Díky rozpoznání vzdálenosti sledování dokáže kamera BRAVIA CAM automaticky upravit hlasové přiblížení, abyste zřetelně slyšeli dialogy. Hlasitost televizního dialogu se zvyšuje, když se od televizoru vzdalujete, a snižuje, když se k němu přibližujete.

Upozornění na blízkost

Funkce Proximity Alert umožňuje nastavit doporučenou vzdálenost sledování pro vaše dítě a upozorní vás, pokud se k televizoru přiblíží příliš blízko.

Ovládání gesty

Ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, nastavovat hlasitost a další funkce pomocí jednoduchých gest, bez nutnosti použití dálkového ovladače.

Automatický režim úspory energie

Režim automatické úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, když nejste před televizorem.

Video Videokomunikace

Uvidíte své přátele a rodinu na velké obrazovce. Užijte si více zábavy, když televizor propojíte s kamerou BRAVIA CAM.

Snadné připojení

Připojení kamery BRAVIA CAM k televizoru BRAVIA je rychlé a snadné prostřednictvím rozhraní USB. Chcete-li mít kdykoli více soukromí, zavřete kryt kamery pomocí přepínače na horní straně zařízení BRAVIA CAM.

Parametre
Videohovory s Bravia Cam Aplikace Zoom, Aplikace Google Meet