SIGMA 50mm F1.4 DG DN Art pro Sony E-mount


Cena
969,33 EUR s DPH

Kód produktu
085126315658

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Full Frame 50mm f/1,4, utěsnění, MZV 45cm, průměr filtru 72mm, hmotnost 670g

Záruka na produkt 4 roky Viac

Odporúčané príslušenstvo2

Zapojením všech nejnovějších technologií dosáhla Sigma u tohoto objektivu ideální poměru mezi optimální velikostí a vysokorychlostním automatickým ostřením požadovaným pro dnešní bezzrcadlovky při zachování prvotřídního optického výkonu. Kromě světelnosti velké clony f/1,4 a krásného bokeh efektu byly optimálně vyváženy různé aberace ve snaze o rovnoměrnou a vyváženou kvalitu obrazu v celém rozsahu, od středu až po okraje záběru. Výsledkem je nový objektiv, který je skutečně všestranně schopný z hlediska expresivity, ovladatelnosti a použitelnosti a je navržen tak, aby fotografům pomáhal vytvářet jejich nejlepší díla.

Standard "Art F1,4" s nekompromisním optickým výkonem

Objektiv je založen na nejnovější technologii optické konstrukce a obsahuje 14 členů v 11 skupinách, z toho 3 asférické čočky a 1 člen SLD. Objektiv účinně potlačuje různé vady, jako je astigmatismus a zakřivení pole, které nelze korigovat ve fotoaparátu. Navzdory velké světelnosti f/1,4 se podařilo ideálně nastavit obraz na okrajích snímku a minimalizovat odlesky sagitální komy do té míry, že objektiv vydrží i náročné hvězdné a noční scény s náročným zobrazováním silných bodových zdrojů světla. Kromě čistého obrazu bez barevné neostrosti v celém obrazovém okruhu lze při fotografování plně využít velkou přirozenou krásu bokehu se světelností f/1,4.

Rychlé automatické zaostřování pro svižné a pohodlné focení

Objektiv SIGMA 50 mm f/1,4 DG DN | Art je první z řady Art určené výhradně pro fullframe bezzrcadlovky, který využívá lineární motor "HLA" (High-response Linear Actuator) . Díky použití jediné oboustranné asférické čočky jako zaostřovacího prvku navíc objektiv nabízí rychlé a tiché zaostřování a vysoký výkon sledování i přes velkou světelnost. Díky maximální světelnosti f/1,4 a vysoce výkonnému systému automatického zaostřování lze objektiv používat v různých situacích, včetně fotografování na tmavých místech, snímání pohybujících se objektů, momentek a dokonce i videa.

Vysoký výkon v kompaktním objektivu

Vývoj objektivu SIGMA 50 mm f/1,4 DG DN | Art byl zaměřen na zeštíhlení tubusu objektivu snížením hmotnosti ohniskové čočky a optimalizací uspořádání jednotky objektivu, aby bylo dosaženo "optimální velikosti" pro bezzrcadlovky, aniž by byl ohrožen koncept "maximálního důrazu na optický výkon" řady SIGMA Art. Tímto objektivem se podařilo dosáhnout jak špičkového výkonu, tak i velikosti potřebné pro lehký a mobilní fotografický nástroj.

Plná škála funkcí a vysoká kvalita zpracování

Tubus objektivu je vybaven přepínačem režimu ostření, přepínačem cvakání clonového kroužku pro zapnutí a vypnutí cvakání, přepínačem zámku clonového kroužku pro zabránění nechtěnému ovládání a tlačítkem AFL pro přiřazení libovolné funkce z fotoaparátu. Tyto funkce jsou navrženy pro intuitivní ovládání během fotografování. Objektiv je vybaven konstrukcí odolnou proti prachu a stříkající vodě a na přední člen objektivu je nanesena vrstva odpuzující vodu a olej, takže je vhodný pro široké spektrum prostředí, ve kterých se fotografuje. Objektiv je kompaktní, lehký a snadno se používá a zároveň zaručuje vysokou kvalitu provedení, kterou zajišťuje spolehlivá technologie zpracování "Made in Japan" v továrně Aizu.

Obsah balení:

  • Přední krytka objektivu
  • Zadní krytka objektivu
  • Slueční clona
Parametre
Bajonet SONY E-mount
Fotografické využití pro Portrét, Astrofotografie, Bokeh
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Priemer filtra 72mm
Minimální clona f/1,4
Minimální zaostřovací vzdálenost Krátká (⁓0,2m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano