SIGMA 35mm F1.2 DG DN Art pro Sony E-mount


Cena
1 661,98 EUR s DPH

Kód produktu
085126341657

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Full Frame 35mm f/1,2, utěsnění, MZV 82cm, průměr filtru 82mm, hmotnost 1090g

Záruka na produkt 4 roky Viac

Odporúčané príslušenstvo2

Sigma 35mm f/1,2 DG DN Art - první objektiv od společnosti Sigma se světelností F1.2 . Široké možnosti ovládání podpoří většinu stylů focení i natáčení videa. Spolehlivá funkcionalita dodají uživateli jistotu i v náročném prostředí. Artovou řadu rozšiřuje svou skvělou světelností, ostrou kresbou, pěkným Bokeh efektem a portrétní fotografii mělkou hloubku ostrosti. Koncept Artové řady je hledání ultimátní kvality obrazu, což tento objektiv posouvá ještě o další úroveň výše. Optická konstrukce je složena ze 17 členů ve 12 skupinách. Optický design využívá krátké vzdálenosti mezi bajonetem a senzorem pro snížení zkreslení, aberací a periferního osvětlení. Data pro optické korekce ve fotoaparátu umožňují výsledný snímek navíc ošetřit hned při focení a tím kompletně eliminovat veškeré aberace.

Objektiv pro jedinečnou fotku. Optickou konstrukci pohání Hyper Sonic ostřící motorek s možností manuálního přeostření. Objektiv nese i uživatelsky nastavitelné AFL tlačítko a clonový "de-click" mechanismus, který pomůže, pokud točíte video se zvukem.

  • Tento objektiv je součástí řady Art, což pro uživatele znamená, že podává skutečně obdivuhodný výkon vhodný pro uměleckou a kreativní práci. 
  • Maximální světelnost f/1,2 poskytuje maximální kontrolu nad hloubkou ostrosti a umožňuje fotografování za všech světelných podmínek.
  • Tři členy SLD a tři aférické členy výrazně snižují chromatickou aberaci a barevné lemování v celém ploše fotky pro lepší přehlednost a přesnost barev.
  • HSM (Hyper Sonic Motor) rychle a tiše ostří. HSM také umožňuje ruční převzetí zaostřování jednoduše otočením prstence zaostřování kdykoliv.
  • Manuální clonový kroužek může být přepnut pro plynulé změny clony, aby bylo možné natáčet video bez rušivých zvuků. 
  • Vestavěné tlačítko automatického zaostřování (AFL) umožňuje přiřazení dalších funkcí. 
  • Konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům s mosazným bajonetem přidává další užitnou hodnotu objektivu. 

Obsah balení:

  • Přední krytka objektivu
  • Zadní krytka objektivu
  • Slueční clona
Parametre
Bajonet SONY E-mount
Fotografické využití pro Krajina, Interiér, Noční scéna, Video, Bokeh
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Priemer filtra 82mm
Minimální clona f/1,2
Minimální zaostřovací vzdálenost Střední (⁓1m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano