SIGMA 15mm F1.4 DG DN DIAGONAL FISHEYE Art pro Sony E


Cena
2 176,53 EUR s DPH

Kód produktu
085126478650

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Full Frame 15mm fisheye f/1,4, utěsnění, MZV 38cm, bez závitu pro filtr, hmotnost 1360g

Záruka na produkt 4 roky Viac

Objektiv Sigma 15mm f/1,4 DG DN DIAGONAL FISHEYE Art se pyšní úhlem záběru 180° a světelností f/1,4, díky čemuž je ideální pro velké množství scén zahrnujících architekturu, astrofotografii i krajinářskou fotografii. Sigma 15mm f/1,4 DG DN DIAGONAL FISHEYE Art přináší umělecký potenciál, který převyšuje ostatní objektivy typu rybí oko.

Optická konstrukce

Konstrukce objektivu s celkem 21 prvky uspořádanými do 15 skupin, včetně čtyř prvků FLD, tří prvků SLD a dvou asférických prvků, optimalizuje reprodukci jasných světelných bodů. To také znamená, že objektiv přináší ostrost v celém svém zorném úhlu. Dva zadní otvory pro filtry a dodávaná stativová objímka kompatibilní s Arca-Swiss jsou přínosem pro dlouhé expozice nezbytné při astrofotografii. Vysoká odolnost vůči protisvětlu umožňuje pořizovat jasné a ostré snímky za jakýchkoli světelných podmínek. Nejnovější optická konstrukce důkladně koriguje každý typ aberace. 

Funkce MFL 

Objektiv je vybaven přepínačem MFL. Je-li přepínač MFL nastaven do polohy Lock, je funkce zaostřovacího kroužku vypnuta, což zajistí, že po dosažení zaostření nebude možné neúmyslně změnit polohu kroužku. To je užitečné při dlouhých expozicích a v dalších situacích, kdy by mělo být zaostření během fotografování fixováno.

Systém automatického ostření HLA

Zaostřovací motor HLA přináší do systému automatického zaostřování Sigma nebývalou rychlost, přesnost a tichost.

Parametre
Bajonet SONY E-mount
Fotografické využití pro Krajina, Astrofotografie, Noční scéna, Bokeh
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Priemer filtra Bez závitu
Minimální clona f/1,4
Minimální zaostřovací vzdálenost Krátká (⁓0,2m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano