Samyang AF 35mm F/1,4 Sony FE mk.II

Cena
783,56 EUR s DPH

Výrobca
Samyang

Kód produktu
8809298887940

Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

ks

FE 35mm f/1,4, utěsnění, MZV 29cm, průměr závitu 67mm, hmotnost 659g Viac

Samyang představuje druhou verzi oblíbeného objektivu AF 35 mm f/1,4 FE. Nový Samyang 35 mm f/1,4 AF II pro Sony FE se pyšní vylepšeným designem s hliníkovým ostřícím prstencem pro pohodlnou manipulaci. Nově mimo jiné disponuje oblíbenými funkcemi, jako je tlačítko pro podržení zaostření a vlastní přepínač. Přesnější a tišší ostření zajišťuje lineární krokový motor (STM), který najde využití jak u fotografů, tak filmařů. Optická sestava objektivu je složena z 11 členů v 9 skupinách a zahrnuje několik speciálních členů pro výjimečnou kvalitu obrazu. Nechybí těsnění vůči povětrnostním vlivům.

Vynikající obrazová kvalita

Optická konstrukce sestává z 11 členů v 9 skupinách zahrnující dva HR a dva ASP (asférické) členy poskytující úžasný kontrast a rozlišení. Pokročilá technologie povrchové úpravy zachovává vynikající čistotu obrazu dokonce i v náročných světelných podmínkách. Díky pokročilé optické konstrukci je ostrost od rohu do rohu obrazu zachována i při maximální cloně, takže optický výkon je konzistentní při všech nastaveních expozice.

Nádherně rozostřené pozadí

9 lamelová kruhová clona vytváří dokonale hladký a přirozený bokeh. Fotografované objektivy tak skvěle vyniknou a snímek bude zároveň budit dojem hlubokého prostoru.

Vylepšené ostření

Lineární krokový motor (STM) zaručuje vysokou účinnost potřebnou pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření a sledování, a zároveň tak maximalizuje výkon fotoaparátů s bajonetem Sony E. Ve srovnání s předchozím modelem AF 35 mm f/1.4 FE je tento nový objektiv AF 35 mm f/1.4 FE II optimalizován díky minimalizaci vibrací a hluku nikoli jen pro fotografování, ale také pro natáčení videí.

Zdokonalená konstrukce

Objektiv AF 35 mm f/1.4 FE II nabízí nový a moderní design. Disponuje hliníkovým ostřicím prstencem, s nímž se skvěle manipuluje, a těsnění proti nepříznivým vlivům počasí (na 4 místech), které umožňuje používání i v náročných povětrnostních podmínkách a které chrání objektiv před mírným deštěm, sněhem a prachem. 

Tlačítka pro pohodlné ovládání

Kromě nového designu nabízí objektiv také oblíbené klíčové funkce společnosti Samyang, jako je tlačítko pro podržení zaostření a vlastní přepínač. Vlastní přepínač lze nastavit, aby umožňoval tiché nastavení clony otáčením ostřícího prstence. Pomocí dokovací stanice Samyang (volitelné příslušenství) pak můžete režim nastavit podle svých preferencí.

Hlavní vlastnosti:

  • Skvělý optický výkon
  • Minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 29 cm
  • Nový a moderní design
  • Ostrost od rohu k rohu obrazu
  • Klíčové funkce jako tlačítko pro podržení zaostření a vlastní přepínač
  • Lineární krokový motor (STM)
Parametre
Fotografické využití pro Krajina, Momentky, Noční scéna
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Průměr závitu 67mm
Minimální clona f/1,4
Minimální zaostřovací vzdálenost Krátká (⁓0,2m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano