SAMYANG 135 mm f/1,8 AF pro Sony E

Cena
1 028,03 EUR s DPH

Výrobca
Samyang

Kód produktu
8809298887919

Zvoľte si variantu z ponuky
Zľava 10% na čistenie fotosenzoru či ďalšej techniky ako darček

FE 138mm f/1,8, utěsnění, MZV 69cm, průměr filtru 82mm, hmotnost 772g Viac

Samyang AF 135 mm f/1,8 pro Sony FE - nový objektiv určený pro plnoformátové bezzrcadlovky byl navržen pro portrétní, krajinářskou a astro fotografii a tvorbu videa. Optická konstrukce tohoto teleobjektivu obsahuje tři prvky s mimořádně nízkým rozptylem a ultra přesný asférický prvek, který potlačuje chromatické i sférické aberace pro lepší ostrost, přesnost barev a čistotu obrazu. Konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům pomáhá tak objektiv chránit před prachem a vlhkostí. To vše v mimořádně kompaktním provedení s váhou pouhých 772 gramů.

Mimořádný optický výkon

Optická konstrukce objektivu sestává z 13 členů v 11 skupinách (1 U-ASP, 2 HR a 3 ED). V kombinaci s plnoformátovým obrazovým snímačem Sony poskytuje tento objektiv vynikající ostrost a kontrast ve všech oblastech obrazu. Mimo to je vybaven UA prvkem (Ultra-precision Aspherical), který poskytuje přirozený a jemný bokeh. Díky tomuto jemnému bokehu snadno vytvoříte snímky, které fotografované subjekty zvýrazní oproti nápadným pozadím, ať již fotíte portréty, záběry zblízka nebo dokonce panorama města.

Unikátní konstrukce

Nový objektiv disponuje štíhlou a lehkou konstrukcí s moderním designem a váží pouhých 772 gramů. Gumový ostřící prstenec s mikrovzorkem se skvěle ovládá a těsnění proti povětrnostním vlivům umožňuje použití i v náročných povětrnostních podmínkách. 

Tlačítka pro pohodlné ovládání

Objektiv je vybaven tlačítkem zámku ostření, vlastním přepínačem a omezovačem rozsahu ostření. Vlastní přepínač umožňuje tiché nastavování clony otáčením ostřicím prstencem. Pomocí volitelné dokovací stanice můžete nastavit režim přepínače podle svých vlastních preferencí (další vlastnosti budou přidány prostřednictvím budoucích funkcí firmwaru). Stisknutím tlačítka pro držení ostření na objektivu uzamknete objektiv na konkrétní zaostřovací vzdálenost. V nastaveních na těle fotoaparátu můžete přiřazovat funkce, jako je Eye AF.

Tiché a přesné ostření

Objektiv je vybaven lineárním krokovým motorem (STM), který fotografům a kameramanům nabídne tišší a přesnější ovládání skupin zaostřovacích čoček. Minimální ostřící vzdálenost činí pouhých 69 cm a maximální zvětšení při fotografování zblízka je 0,243×. Malé doplňky a další objekty lze zachytit s pozoruhodným rozlišením a jemným, krásným bokehem na pozadí.

Parametre
Fotografické využití pro Portrét, Astrofotografie, Bokeh
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Průměr závitu 82mm
Minimální clona f/1,8
Minimální zaostřovací vzdálenost Střední (⁓1m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano