Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

Ovladač PlayStation Portal - pro vzdálené hraní konzole PS5

hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Obsah balení

  • Ovladač PlayStation Portal
  • USB kabel
  • Návody k použití
  • Nabíjecí adaptér není součástí balení
Cena
218,13 EUR s DPH

Kód produktu
711719582267

Zvoľte si variantu z ponuky

Prodloužená záruka

Tipy a triky pre nastavenie domácej siete pre PlayStation Portal 🚀

Tovar nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks

Hraj hry pro konzoli PS5® přes domácí síť Wi-Fi s ovládáním, jehož kvalita se rovná kvalitě ovládání na konzoli. Funkce bezdrátového ovladače DualSense, 8” LCD obrazovka, rozlišení 1080p a schopnost přehrát 60 snímků za sekundu.

Budeš potřebovat konzoli PS5, širokopásmové připojení k internetu přes síť Wi-Fi a účet ve službě PlayStation™Network. PlayStation Portal nefunguje samostatně bez konzole PS5. Viac

Odporúčané príslušenstvo2

Jak funguje PlayStation Portal?

Ovladač Portal můžete používat dvěma způsoby. Oba vyžadují spárování Portal a konzole PS5 předem a konzole PS5 musí být buď zapnutá, nebo v režimu odpočinku. Pro streamování není vyžadováno předplatné PlayStation Plus.

Na domácí síti Wi-Fi

Pokud si chcete zahrát vaše oblíbené PS5 hry, ale někdo zrovna na TV sleduje televizní pořad, nebo seriál, ovladač Portal se připojí na domácí síť přes Wi-Fi a můžete si užít hraní konzole PS5 třeba z vedlejšího pokoje. Pro nejlepší zážitek z hraní s nízkou latencí doporučujeme konzoli PS5 připojit přes ethernet kabel.


Přes internet mimo domov

Jedete ke kamarádovi, nebo třeba na dovolenou? I zde si můžete užít hraní PS5 her. Portal se připojí na konzoli, která se nachází u vás doma a bude plynule streamovat libovolnou hru. Pro připojení doporučujeme vysokorychlostní internet, minimální vyžadovaná rychlost je však 5Mb. Hraj na konzoli PS5 pomocí domácí sítě Wi-Fi a ovládání, jehož kvalita se rovná kvalitě ovládání na konzoli, s dálkovým ovladačem PlayStation Portal. Zažij neuvěřitelný efekt ponoření do hry s funkcemi bezdrátového ovladače DualSense, jako jsou haptická odezva a adaptivní spouště, u podporovaných her. Vezmi si sbírku her na konzoli PS5 do kapsy – s dálkovým ovladačem PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli, aniž bys musel ke hraní použít televizor.

Hraj kdekoli a kdykoli

S dálkovým ovladačem PlayStation Portal máš přístup ke hrám na konzoli PS5 prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi. Do hry se tak ponoříš, aniž bys musel ke hraní použít televizor. S PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli PS5, včetně svých oblíbených her pro konzole PS5 a PS4.

Zažij úchvatné pohlcení

Pociť pohlcující sílu funkcí, jako jsou haptická odezva a adaptivní spouště u podporovaných her. Citlivé vibrace reagují na tvé herní volby a simulují okolní prostředí. Ve vybraných hrách pro konzoli PS5 dynamický odpor napodobuje interakci s předměty ve hře.

Nádherná 8” LCD obrazovka, rozlišení 1080p a 60 FPS

Všimněte si každého dokonalého detailu svých oblíbených her, které doslova ožívají na nádherné, jasně osvětlené obrazovce s rozlišením Full HD. Dálkový ovladač PlayStation Portal zajistí plynulé hraní s rychlostí až 60 snímků za sekundu a vysokou čistotou obrazu na obrazovce s rozlišením 1080p.

Zrychli své hraní

Dálkový ovladač PlayStation Portal je účelové zařízení, které bylo vytvořeno, aby poskytovalo fantastické zážitky ze vzdáleného hraní. To znamená, že zapnutím ovladače a zmáčknutím tlačítka, pomocí kterého se připojíš ke konzoli PS5, skočíš pozoruhodnou rychlostí přímo do hry.