PlayStation Link USB adapter

Obsah balení

  • USB adaptér PlayStation Link
  • Návody k použití
Cena
23,70 EUR s DPH

Kód produktu
711719574392

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

USB adaptér PlayStation Link usnadňuje hráčům radost z bleskového a bezztrátového audio propojení na více jejich zařízeních. Plynulé přepínání, velmi nízká latence, bezztrátový zvuk, jednoduché nastavení. Viac

Odporúčané príslušenstvo2

Více USB adaptérů PlayStation Link usnadňuje hráčům radost z bleskového a bezztrátového audio propojení na více jejich zařízeních. Stačí spárovat bezdrátová sluchátka s mikrofonem PULSE Elite nebo bezdrátové pecky do uší PULSE Explore s oběma adaptéry USB a poté vložit jeden do konzole PS5 a druhý do počítače PC nebo Mac. Po nastavení lze bez námahy přepínat mezi kompatibilními zařízeními, aniž by bylo nutné adaptéry odpojovat a přesouvat.

Nepropásni jediný okamžik

Více USB adaptérů PlayStation Link usnadňuje hráčům radost z bleskového a bezztrátového propojení na více jejich zařízeních.

  • Plynulé přepínání - Přepínej jednoduše mezi kompatibilními zařízeními.
  • Rychlostí blesku - Zajisti si stabilní připojení s velmi nízkou latencí, aby tvůj zvuk držel krok i s nejrychlejší akcí na obrazovce.
  • Bezztrátový zvuk - Díky bezztrátové technologii si mohou hráči užívat pohodlí bezdrátového připojení, aniž by přišli o jediný slyšitelný detail. Nechej se obklopit atmosférou dokreslující jemné zvukové efekty a zachyť důležité zvukové stopy, které tě varují před blížícími se nepřáteli.
  • Jednoduché nastavení - Stačí vložit adaptér, spárovat sluchátka s mikrofonem nebo peckami a už můžeš hrát. Není nutné stahovat nějaký specifický software nebo ovladače PlayStation Link.