Paměťová karta Sandisk Extreme PRO microSDXC 512 GB + SD Adapter (190 MB/s čtení, 140MB/s zápis A2 V30 UHS-I U3)


Cena
69,09 EUR s DPH

Kód produktu
0619659188566

microSDXC karta s kapacitou 512 GB, rychlostí čtení 190MB/s zápisu 140MB/s a SD adaptérem v balení, rychlostní třída pro video V30
Označení výrobce: SDSQXCD-512G-GN6MA Viac

Karta dost rychlá na to, aby s vámi držela krok

Získejte extrémně rychlou paměťovou kartu microSDXC™ s rychlým přenosem dat, vysokým aplikačním výkonem a možností rozlišení 4K UHD. Tato vysoce výkonná karta Extreme Pro microSD SDXC je ideální pro chytré telefony se systémem Android™, akční kamery nebo drony. Umožňuje záznam 4K UHD videa, Full HD videa a fotografií ve vysokém rozlišení. Superrychlá paměťová karta SanDisk Extreme PRO microSDXC™ dosahuje rychlostí čtení až 190 MB/s a zápisu až 140 MB/s. Navíc nabízí výkonnostní třídu A2, která zajišťuje vysoký výkon aplikací a usnadní vám tak používání chytrého telefonu.

 

Zlepšete efektivitu svých pracovních postupů

Díky technologii SanDisk QuickFlow 9 tato karta optimalizuje výkon při přenášení médií z karty vysokou rychlostí čtení až 190 MB/s. Doplňte ji čtečkou SanDisk Professional PRO-READER SD a microSD™ (prodává se samostatně), abyste dosáhli maximálních rychlostí.

 

Rychlost zápisu až 140 MB/s

Zachycujte rychlé akční snímky nebo video v rozlišení 4K UHD díky rychlosti zápisu až 140 MB/s. S kartou SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I můžete více a rychleji fotit i natáčet.

 

Ideální pro záznam 4K UHD videa

Ideální řešení pro záznam outdoorových aktivit, víkendových výletů nebo sportovních akcí – neunikne vám ani jediný snímek. Rychlostní třída UHS 3 (U3), rychlostní třída videa 30 (V30) a kapacita 512GB u karty SanDisk Extreme PRO microSD UHS-I vám umožní pořizovat plynulý záznam 4K UHD a Full HD videa.

 

Rychlejší načítání aplikací díky výkonnostní třídě A2

Karta SanDisk Extreme PRO microSD splňuje specifikaci A2, a nabízí tak vyšší výkon aplikací a rychlejší práci s telefonem.

 

Odolné provedení vhodné i do extrémních podmínek

Paměťové karty SanDisk Extreme PRO microSDHC™ a microSDXC™ UHS-I odolávají nárazům, výkyvům teplot, vodě a rentgenovému záření, takže si můžete užívat dobrodružství a nemusíte se o svou paměťovou kartu bát.