Onkyo TX-SR3100DAB (Receiver 5.2 s Dolby Atmos)


Cena
501,91 EUR s DPH

Kód produktu
4573211155600

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Zcela nový TX-SR3100 rozzáří Vaše epické filmové večery, nebo párty music setkání a samozřejmě i herní maratony. Vylepšete svůj systém domácí zábavy pomocí tohoto uživatelsky přívětivého a funkcemi nabitého AV reciveru. Viac

Špičkový japonský výrobce elektroniky Onkyo, se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledního desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina. Jak naznačují dvě japonská slova (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.
Šíře sortimentu a design produktů osloví téměř každého. Nabídka obsahuje kromě tradičně velmi úspěšných AV receiverů také mikrosystémy, Blu-Ray přehrávače, sluchátka, systémy pro ozvučení TV a v neposlední řadě vysoce kvalitní Hi-Fi komponenty.

AV reciver Onkyo TX-SR3100DAB - 8K, Dolby Atmos, BT, DAB+

Zcela nový TX-SR3100 rozzáří Vaše epické filmové večery, nebo párty music setkání a samozřejmě i herní maratony. Vylepšete svůj systém domácí zábavy pomocí tohoto uživatelsky přívětivého a funkcemi nabitého AV reciveru.


Hvězdná kombinace pro obklopující zvuk

Formáty Dolby Atmos a DTS:X umožňují inženýrům mapovat zvuk kdekoli ve 3D prostoru, což znamená, že efekty se mohou přesouvat z reproduktoru na reproduktor po celé místnosti a zahalit vaše publikum do nejnovějších filmů a her nebo do vašich oblíbených klasických titulů.


Hladká, ostrá akce

HDMI 2.1a podporuje řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a také formáty Dynamic HDR. Kombinovaná obnovovací frekvence 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování vysokorychlostních akcí a rozhraní HDMI 2.1a s rozlišením 8K zajišťuje, že váš systém je připraven na nejčistší obraz.


Jasnost a barvy, jaké jste ještě neviděli

Sledujte obrázky na obrazovce s novou čistotou a živými barvami. Technologie Dolby Vision a HDR10+ zvýší úroveň vašeho oblíbeného obsahu, takže si můžete odpočinout a vychutnat si nejnovější obsah s ostrým, jasným obrazem a dynamickými barvami, to vše z pohodlí vaší pohovky.


Perfektní umístění bez námahy

AccuEQ Room Calibration zjednodušuje počáteční nastavení vašeho domácího kina tím, že zajišťuje, že váš přijímač a reproduktory jsou správně zkalibrovány podle místnosti, ve které se nacházejí. Tato technologie kompenzuje rozdíly ve velikosti a vzdálenosti reproduktorů a vyrovnává odezvu, takže získáte výjimečné přehrávání zvuku bez ohledu na prostor, ve kterém se nacházíte.


Slyšet každý šepot

Zdůrazněte dialogy a vokály pomocí technologie Vocal Enhancer TX-SR3100. Přidáním středového prvku do předního levého a pravého předního reproduktoru vám umožní jasněji zachytit konverzaci během akčních scén s hlasitými výbuchy nebo tichými okamžiky v opojných dramatech – bez ohledu na to, kde je nastavena hlasitost.


Poslouchejte hudební nuance

Náš režim poslechu Music Optimizer DSP rekonstruuje data, která mohou být ztracena při komprimaci zvukových souborů (což se může stát u formátů WMA, AAC a MP3). Tato technologie vrací zvukovým souborům jejich původní bezeztrátovou kvalitu vytvořením nových signálů pro obnovení drobných detailů vynechaných během procesu komprese.

Parametre
Počet kanálů 5.2
Výkon na kanál 155 W / 6 Ω
Bluetooth 5.0