NINTENDO SWITCH SPORTS

Cena
49,96 EUR s DPH

Výrobca
Nintendo

Kód produktu
045496429584

Hra pro Nintendo Switch - Máchej, kopej a házej v Nintendo Switch Sports – nové kolekci sportovních her pro Nintendo Switch. Ocitni se uprostřed akce a vyhrávej! Na výběr dostaneš například z volejbalu, fotbalu či bowlingu. Hraj sporty tak jako v reálu a užij si své pohyby přímo ve hře. Viac

Máchej, kopej a házej v Nintendo Switch Sports – nové kolekci sportovních her pro Nintendo Switch. Ocitni se uprostřed akce a vyhrávej! Na výběr dostaneš například z volejbalu, fotbalu či bowlingu. Hraj sporty tak jako v reálu a užij si své pohyby přímo ve hře.

Sportuj a bav se s rodinou či přáteli

Hraj společně s rodinou a přáteli lokálně či online, vyzvat můžeš i hráče z celého světa! Také je možné upravovat své avatary různými předměty, které získáš při hraní online. Způsobů, jak se zabavit, je celá řada – otestovat své schopnosti můžeš v režimu Pro League, kde budeš navyšovat svoji úroveň pomocí výher v různých sportech.

  • Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilní ovladač pro každého hráče.
  • Internetové připojení je vyžadování pro online hraní. Pro využití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet. Online hraní vyžaduje placené online členství.

Sportovní nabídka:

  • Tenis: odpaluj balónky tím, že budeš švihat Joy-Con ovladačem ve správný čas.
  • Bowling: házej koule přímo, nebo jim dej lehkou rotaci.
  • Chambara: Udeř svého protivníka a dostaň ho svými útoky mimo vymezenou pozici. Nezapomínej však na obranu!
  • Fotbal: Hraj s obrovským míčem a vychutnej si dynamické zápolení. Díky ovladačům Joy-Con střílíš a hlavičkuješ. Pokud připojíš Joy-Con ovladač k příslušenství Leg Strap (přibaleno v balení se hrou; rovněž dostupné samostatně), režim Shoot-out si zahraješ intuitivním kopáním.
  • Badminton: Ovládej své rány zleva i zprava a snaž se udržet košíček ve vzduchu. Rozmáchni se, vyšli pořádnou ránu a získej rozhodující výhodu!
  • Volejbal: Svůj Joy-Con ovladač použiješ k servírování, příjmu, nahrávce i odpalu.

Důležité informace: Ujisti se, že Joy-Con Strap je připevněn k ovladači Joy-Con, následně ho utáhni na svém zápěstí tak, aby nedošlo k jeho uvolnění během hraní. Ujisti se, že při hraní máš okolo sebe dostatek prostoru. Během hraní nestůj příliš blízko své TV.