METROID DREAD (SWITCH)


Cena
43,80 EUR s DPH

Kód produktu
045496428464

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra pro Nintendo Switch - Přidej se k mezigalaktické lovkyni odměn Samus v novém 2D příběhu Metroid Dread! Příběh hlavní hrdinky Samus pokračuje po událostech hry Metroid Fusion, když se dostane na planetu ZDR, aby prozkoumala záhadný přenos zaslaný do Galaktické federace. Dokáže překonat nelidskou hrozbu sužující ZDR? Viac

Přidej se k mezigalaktické lovkyni odměn Samus Aran v novém 2D příběhu Metroid Dread!

Příběh hlavní hrdinky Samus pokračuje po událostech hry Metroid Fusion, když se dostane na planetu ZDR, aby prozkoumala záhadný přenos zaslaný do Galaktické federace. Vzdálená planeta byla zaplavena zlými mimozemskými formami života a chladnými mechanickými hrozbami. Samus je hbitější a schopnější než kdykoli předtím, ale dokáže překonat nelidskou hrozbu sužující ZDR?

Herní obsah:

  • E.M.M.I. roboti - Jakmile byly výzkumné stroje na extrakci DNA zavedeny, E.M.M.I. začali lovit Samus. Napětí roste každou chvíli! Aby ses vyhnul kruté smrti, musíš najít způsob, jak E.M.M.I. porazit.
  • Rostoucí síla a schopnosti - Získávej nové schopnosti při procházení mnoha prostředími tohoto nebezpečného světa. Skákej přes překážky, protáhni se úzkými místy, postav se nepřátelům a probojuj se skrz planetu.
  • Najdi cestu - Vrať se do oblastí a pomocí svých nových schopností vyhledej upgrady, alternativní cesty a cestu vpřed. Prozkoumej rozlehlou mapu, vyhni se a znič E.M.M.I. roboty a překonej hrůzu sužující ZDR.