Marvel´s Spider-Man GOTY (PS4)

Cena
39,74 EUR s DPH

Výrobca
PlayStation

Kód produktu
PS719958208

Zvoľte si variantu z ponuky

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu

Hra obsahuje CZ titulky
Zbrusu nový Spider-Man z dílny společností Marvel a Insomniac Games. Edice Game Of The Year obsahuje všechna DLC - The City, That Never Sleeps. Viac

Game of the year edition obsahuje:

  • Hru Marvel's Spider-Man
  • DLC The City That Never Sleeps ve formě kódu s doplňujícími misemi a výzvami

Nové autentické Spider-Manovo dobrodružství

Díky úzké spolupráci vytvořily společnosti Marvel a Insomniac Games zcela nový autentický příběh o Spider-Manovi. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Staň se Spider-Manem

Po osmi letech v masce je již Peter Parker zkušený bojovník se zločinem. Vyzkoušej si plnou sílu zkušenějšího Spider-Mana v boji plném improvizací, dynamické akrobacie, plynulého pohybu po městě a interakcí s prostředím. Tohle už není žádný zelenáč, ale ten nejzkušenější Spider-Man, jaký se ve hře objevil. Prožij originální příběh Světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetávají v originálním a akcí nabitém příběhu. V tomto novém Spider-Manově světě se důvěrně známé kultovní postavy z obou životů představí v unikátních rolích.

Tvým hřištěm je marvelovský New York

Velké jablko ožívá v dosud nejrozsáhlejším interaktivním světě od tvůrců z Insomniac. Proháněj se čtvrtěmi plnými života a vychutnávej si úžasné pohledy na ikonické marvelovské a manhattanské pamětihodnosti. Ve strhujících akčních scénách pak využívej k poražení padouchů okolní prostředí.

Parametre
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky nebo dabing)