Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

Marvel´s Spider-Man 2 (PS5)


Cena
68,39 EUR s DPH

Kód produktu
711719571674

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra obsahuje CZ titulky

Houpej se, skákej a vychutnávej si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívej si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují. Viac

Odporúčané príslušenstvo13

Revoluční zážitek

Marvel's Spider-Man 2 PS5 je akční hrou nové generace, která byla vývojářským studiem Insomniac Games vyvinuta speciálně pro konzole PlayStation 5. Těšit se tím pádem můžete na naprosto revoluční zážitek.

Vydejte se v Marvel's Spider-Man 2 PS5 do místa plného výzev

Vžijte se opět do kůže Petera Parkera. Originálního protagonisty prvního Marvel's Spider-Man, který se opět pustí do ochrany metropole. Sledujte životem kypící město a přineste pořádek do jeho ulic

Postavte se překážkám

Mezi městskými bloky Marvel's Spider-Man 2 PS5 čeká na skutečné hrdiny řada výzev. Navlečte si oblek a dejte se do boje s padouchy. Střetněte se s obyčejnými soky. Zlepšete skrze souboje s nimi své schopnosti a následně se dejte do boje se superpadouchy.

Spojte v Marvel's Spider-Man 2 PS5 síly

Peter Parker tentokrát nemusí být na své trable sám. Krom něj se do akce s ním může vydat v rámci kooperace také Miles Morales, který se stal hlavním hrdinou svého vlastního vyprávění. Společně se postaví všem zloduchům, jichž má být ve světě dostatek pro oba. 

Funkce konzole PlayStation 5

Haptická odezva:

Zažij Spider-Manovu sílu na vlastní kůži! Citlivé vibrace bezdrátového ovladače DualSense™ přenesou schopnosti symbionta Petera Parkera a bioelektrické vlastnosti Milese Moralese do tvých rukou.

Adaptivní spouště:

Zvládni akrobatické pohyby, prováděj napínavá komba a zažij dechberoucí vzrušení při vzdušných přesunech za pomoci pavučin díky adaptivním spouštím bezdrátového ovladače DualSense.

Tempest 3D AudioTech:

Ponoř se do prostředí marvelovského New Yorku, kde 3D prostorový zvuk vytváří jedinečné zvukové scenérie všude okolo tebe. Přesně rozpoznej zvuky pavučin, bioelektrických sil, rušné dopravy, reagujících Newyorčanů a nebezpečných nepřátelských útoků.*

* 3D zvuk prostřednictvím vestavěných reproduktorů televize nebo analogová/USB stereo sluchátka

Ultra vysokorychlostní SSD:

Zažij výkon konzole PlayStation®5, bleskurychlé načítání a téměř okamžité přepínání postav v různých částech města, bleskové cestování a nový způsob přesunu Web Wing sloužící k průzkumu marvelovského New Yorku, který je nyní rychlejší než kdykoli předtím.

Parametre
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky)
Typ distribúcie Krabicová

Alternatívne produkty11