Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

Little Big Planet 3 PS HITS (PS4)

hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Cena
13,74 EUR s DPH

Kód produktu
711719414476

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra neobsahuje CZ titulky
Hra je vhodná pro menší děti

Sackboy se vrací, ale tenotkrát si přivedl na pomoc své přátelé, prozkoumejte planetu Bunkum a objevte neprozkoumané části Imagesphery, vytvářejte vlastní levely a hrajte tisíce těch, které vytvořili ostatní Viac

Pouze pro konzole Sony PlayStation

Exkluzivní série Little Big Planet se vrací ve svém třetím pokračování. Copak si asi tvůrci připravili za nové nápady a jak se posune hratelnost? Nebudeme vás dlouho trápit a již z prvních recenzí je naprosto jasné, že se opět jedná o návykový šlágr. Pomocí unikátních schopností postavy Sackboy a jeho nových přátel jménem Toggle, OddSock a Swoop se vydejte prozkoumat všechny zákoutí Imagisphere a možná odhalíte i záhadu planety Bunkum.

Zahrajte si s kamarády

V tomto díle naleznete kooperativní režim až pro čtyři hráče, s jehož pompézní zábavností se nebude chtít srovnávat žádná hra. Pouze dobře vyladěnou spoluprací se posunete přes mimořádně důmyslné pasti a silné protivníky. Jednotlivé úrovně se poměrně vydatně větví a přinášejí řadu zajímavých situací. Docela lákavě vypadá i možnost znovuzahrání na vyšší obtížnost a pro někoho možná nekonečná snaha o sesbírání všech odměn. Postupem hry se totiž postavičky učí nové triky, takže se nyní dostanete na místa, o kterých se vám na začátku ani nesnilo. Veterány této herní série opět nadchne přítomnost editoru úrovní, který je skutečně komplexní a přitom naprosto přehledný. Už nyní jsou k dispozici doslova milióny výzev, protože veškerý vytvořený obsah u přechozích dílů je kompatibilní s Little Big Planet 3.


Parametre
CZ lokalizace Bez lokalizace (pouze angličtina)
Typ distribúcie Krabicová