INZONE M3 - 27" Full HD GAMING monitor (SDM-F27M30)

+ Darček od Sony Center
Cena
734,06 EUR s DPH

Výrobca
SONY

Kód produktu
4548736142220

Samolepky s motívom SONY

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hlavní přednosti:

  • Obnovovací frekvence 144 Hz
  • Kompatibilní s G-SYNC
  • Proměnlivá obnovovací frekvence
  • Latence 1ms


Nahoře snímek 6 obrazovek znázorňujících vesmírnou loď ve městě a dole 24 obrazovek s vesmírnou lodí ve městě znázorňující přínos obnovovací frekvence 240 Hz

Obnovovací frekvence 240 Hz

Reagujte rychleji než soupeři. S obnovovací frekvencí až 240 Hz získáte onen životně důležitý zlomek sekundy navíc, díky kterému dokážete precizně odhalit pozici soupeřů a vystřelit jako první. Akce jsou v rozlišení Full HD mimořádně plynulé, takže uvidíte, co se právě děje v okamžiku, kdy se to děje. 

Snímek rozdělený na dvě části, vlevo je vesmírná loď letící nad městem jako vícenásobný obraz a vpravo s lepší zřetelností

Panel IPS s odezvou 1 ms šedá/šedá 

Zajistěte si výkon na zcela nové úrovni na displeji s panelem IPS nabízejícím mimořádně rychlou odezvu – 1 ms šedá/šedá. Méně vícenásobných a rozmazaných obrysů vám umožní vidět dění naprosto jasně, takže se můžete bleskově rozhodovat a okamžitě reagovat. 

Snímek rozdělený na dvě části, vlevo je vesmírná loď letící přes město jako zasekávající se obraz a vpravo bez zasekávání

Kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®

Dynamickým nastavováním obnovovací frekvence displeje v souladu s proměnlivou snímkovou frekvencí herních zařízení dokáže monitor INZONE M3 kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC® díky proměnlivé obnovovací frekvenci a rozhraní HDMI 2.1 prakticky eliminovat zasekávání obrazovky, zadrhávání scén a zpoždění. Výsledkem je hladší obraz a plynulejší hraní.

Rozdělený snímek na jedné straně znázorňuje, jak se snímky bez režimu VVR mohou „zadrhávat“, a na druhé, jak vypadají čisté

Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR)

Proměnlivá obnovovací frekvence, kterou je možné využívat v rozhraní HDMI 2.1, umožňuje našemu hernímu monitoru eliminovat zpoždění a zasekávání obrazovky. Dynamicky upravuje obnovovací frekvenci obrazovky tak, aby odpovídala proměnlivé snímkové frekvenci herních zařízení, a dokáže tak zajistit plynulejší hraní her.

Logo certifikace DisplayHDR™ 400

Certifikace DisplayHDR™ 400

Uvidíte širší škálu barev, tmavší stíny a jasnější světla. S technologií DisplayHDR™ 400 umí monitor INZONE M3 reprodukovat scény v živých odstínech barev s dokonalým kontrastem a vysokým špičkovým jasem 400 nitů pro pohlcující hraní naplněné atmosférou.

Monitor INZONE M3 na stojanu se snímkem futuristického města znázorňujícím živoucí barvy

Široká škála barev 

Díky více než 99% pokrytí barevného prostoru sRGB naplní monitor INZONE M3 vaši hru širokým spektrem sytých, živoucích barev. S větším počtem odstínů a jemných barevných nuancí vypadají scény ještě realističtěji pro dramatické, strhující hraní

Rozdělená obrazovka scény s robotem ve městě se snímkem znázorňujícím optimalizovaný jas a kontrast v režimu obrazu FPS Game nahoře

Režim obrazu FPS Game

Nastavte si optimální jas a kontrast, abyste své soupeře zřetelně viděli.

Rozdělená obrazovka scény s robotem ve městě se snímkem znázorňujícím, jak funkce Black Equalizer zajišťuje detaily ve stínech

Funkce Black Equalizer

Odhalte detaily ve stínech a všimněte si soupeřů skrývajících se ve tmě.

Rozdělená obrazovka závodní hry, na které je vidět rozdíl mezi zapnutou a vypnutou funkcí Automatického mapování tónů HDR

Automatické mapování tónů HDR

Konzole PS5™ automaticky rozpoznají herní monitory INZONE hned po zapnutí a optimalizují nastavení HDR. I ve scénách s vysokým kontrastem uvidíte všechny klíčové detaily a barvy v nejjasnějších i nejtmavších částech obrazovky.

Obrazovky televizorů BRAVIA s konzolí PS5™, vlevo je automobilová hra v režimu Game (Hra), vpravo pak film v režimu Cinema (Kino)

Automatický režim obrazu žánrů

Herní monitory INZONE optimalizují výkon pro hry i filmy na konzolích PS5™ díky automatickému přepínání do režimu Cinema (Kino) při sledování filmů, abyste si mohli dopřávat výraznější scény, a do režimu Game 1 (Hra 1) při hraní her.

Pohled shora na monitor INZONE M3 znázorňující více možností umístění klávesnice a podložky pod myš

Splyňte se svým vybavením

Zakřivenou klávesnici a velkou herní myš snadno umístíte kolem displeje nebo pod něj. Díky malému půdorysu monitoru budete mít na stole více místa.

Boční záběr na monitor INZONE M3 znázorňující nastavitelnou výšku a náklon displeje

Nastavitelná výška a náklon

Výšku displeje a jeho náklon si můžete nastavit tak, abyste měli co nejlepší výhled do svých herních světů a na své soupeře.

Pohled zezadu na monitor INZONE M3, na kterém je vidět systém pro uspořádání kabelů na středním sloupku

Uspořádání kabelů

Napájecí a signálové kabely můžete ukrýt do středního sloupku, abyste měli na stole čisto a pořádek. Dopřejte si u svého herního vybavení volnost bez rušivých kabelů a soustřeďte se na hraní.

Schéma znázorňující monitor INZONE M3 uprostřed, stolní počítač vlevo, notebook vpravo a klávesnici s myší pod nimi

Automatický přepínač KVM 

Dopřejte si okamžité hraní bez nutnosti přepojování kabelů po skončení práce. Díky automatickému přepínači KVM (automatickému přepínači rozbočovače USB) můžete ovládat až dva počítače pomocí jedné klávesnice, myši a náhlavní soupravy, které jsou připojeny k monitoru.

Monitor INZONE M3 na stojanu se snímkem nabídky nastavení monitoru prostřednictvím počítačového softwaru

Ovládání prostřednictvím počítačového softwaru

Rychle a snadno upravujte nastavení monitoru prostřednictvím počítačového softwaru pouhými několika kliknutími myši. Kromě změn nastavení máte také možnost přiřadit jednotlivým počítačovým aplikacím a hrám konkrétní režim obrazu a zvukové profily náhlavní soupravy.