Gran Turismo Sport PS HITS (PS4)

hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Cena
8,03 EUR s DPH

Pôvodná cena
14,75 EUR s DPH

Ušetríte
46% (6,72 EUR)

Kód produktu
719965404

Samolepky s motívom SONY

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra nemá CZ titulky
Hra je vhodná pro menší děti

Hra pro PS4 - Kazunori Yamauchi – tvůrce hry Gran Turismo – odhalil hru Gran Turismo Sport pro systém PlayStation®4 a zaručil se, že to bude ten nejrealističtější jízdní simulátor z celé dosavadní série. Viac

Užijte si na své herní konzoli PlayStation 4 vzrušující divokou jízdu. Šlápněte na plyn a vydejte se na životní dobrodružství se závodní hrou Gran Turismo Sport. Tento herní simulátor vás vmžiku přenese z běžného života na závodní dráhu. Studio Polyphony Digital při vývoji hry spolupracovalo se společnosti FIA, aby zajistilo maximální realističnost při závodění. To si nyní užijí nejen ostřílení veteráni, ale také amatérští milovníci vzrušující jízdy.

Všechny vozy v nabídce dokonale odráží skutečnost. Auta byla do detailu digitálně zrekonstruována. Najdete zde více než 170 vozidel, takže si skutečně budete moci vybrat ten, který vám nejlépe sedne. Nabídku tratí obohatí např. legendární Tokyo Expressway nebo půlmílový ovál Norhern Isle Speedway. Celkem zde najdete přes 40 tratí v 17 prostředích, od japonské metropole až po americko-mexickou hranici.

Parametre
CZ lokalizace Bez lokalizace (pouze angličtina)