Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

God of War PS HITS (PS4)

hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -46%
Cena
7,68 EUR s DPH

Pôvodná cena
14,11 EUR s DPH

Ušetríte
46% (6,43 EUR)

Kód produktu
711719963509

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra obsahuje CZ titulky

Kratos se vrací, aby napsal další strhující kapitolu zběsilé akční série od studia Santa Monica společnosti Sony Viac

Ovládni hněv

Pomstu olympským bohům má Kratos za sebou a teď se pohybuje v říši severských božstev a netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude nejen muset bojovat o přežití a zároveň učit svého syna, aby dokázal totéž… ale také se bude snažit zabránit mu, aby opakoval krví potřísněné omyly, jichž se Duch Sparty dopustil. Toto ohromující přepracování God of War kombinuje všechny charakteristické prvky kultovní série – brutální boj, velkolepé souboje s bossy i strhující rozměry – a spojuje je s podmanivým příběhem, který představuje novou podobu Kratova světa.

Úchvatný nový příběh

Kratos je jako učitel a ochránce svého syna odhodlán vydobýt si jeho respekt a zároveň tak dostává neočekávanou šanci ovládnout svůj hněv, který jej dlouho utvářel. V pochybách o temném dědictví, které předal svému potomkovi, doufá, že napraví chyby – a hrůzy – své minulosti.

Temnější svět

Uprostřed divokých lesů, hor a říší severských legend objevíš úplně nový nebezpečný svět s vlastním pantheonem tvorů, monster a bohů. Volná kamera nahlížející přes rameno poskytuje až intimní pohled na svět a přibližuje dění jako nikdy předtím, boj je tak nyní zcela bezprostřední, zuřivý a odhodlaný. Kratova mocná sekera může sloužit jako brutální zbraň i jako všestranný nástroj při průzkumu. Buď stále ve střehu.


Parametre
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky nebo dabing)
Typ distribúcie Krabicová