DJI RS 4 Pro


Cena
915,44 EUR s DPH

Kód produktu
6941565974686

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

DJI RS 4 Pro je expanzivní vlajkový stabilizátor, který se bezproblémově integruje s řídicím systémem objektivu DJI Focus Pro, DJI Transmission a rozsáhlým řídicím ekosystémem. Díky této synergii získává filmový a televizní průmysl komplexní produkční řešení, které spojuje stabilizaci, přenos, monitorování, zaostřování a ovládání. Rozšiřuje obzory tvůrčích možností a umožňuje kameramanům plně využít jejich potenciál a ukázat své schopnosti. Viac

Výkonné užitečné zatížení

DJI RS 4 Pro má karbonová ramena s osami a může unést váhu až 4,5 kg. Má silný výkon a dostatečný točivý moment, což umožňuje jednoduché použití s běžnými bezzrcadlovými fotoaparáty a filmovými kamerami s různými objektivy.

Nativní vertikální snímání 2. generace

RS 4 Pro má novou horizontální destičku a podporuje druhou generaci nativního vertikálního snímání, což zvyšuje jeho efektivitu. Horizontální destičku lze snadno uvolnit a přepnout do vertikální polohy bez potřeby dalšího příslušenství, což usnadňuje přechod na vertikální snímání.

Plynulé vyvažování

Osa klonění nyní obsahuje dvě valivá ložiska, což usnadňuje jeho nastavení. Všechny tři osy mají povrch s nízkým koeficientem tření z teflonu, což zajišťuje plynulé vyvážení i při použití těžkých kamer. Při výměně kamery nebo objektivu lze pomocí knoflíku pro jemné doladění na ose náklonu posunout kameru směrem vpřed nebo vzad, čímž se dosáhne přesného vyvážení s přesností na milimetry. Horní rychloupínací destička má nastavitelné vodítko, které zajišťuje bezpečné připevnění kamery a brání veřejnému uvolnění nebo posunu kamery.

Automatické uzamčení displeje

Dotykový OLED displej má novou funkcionalitu automatického uzamčení, která brání nechtěnému dotyku během natáčení. Když je displej uzamčen a jas je nastaven na nízkou úroveň, zobrazí se aktuální režimy gimbalu a joysticku, což pomáhá snížit spotřebu energie.

Automatické uzamčení osy 2. generace

Automatické uzamykání osy nové generace umožňuje DJI RS 4 Pro rychlé spuštění nebo přechod do režimu spánku, což výrazně zvyšuje efektivitu snímání, přechodu a ukládání. Kromě toho byly vylepšeny zámky os, aby bylo dosaženo menších mezer, což ještě více snižuje chvění gimbalu.

Výborná stabilita, mimořádný standard

DJI RS 4 Pro má o 20 % vyšší točivý moment motoru napříč třemi osami, což poskytuje větší zálohu výkonu po vyvážení. To zaručuje, že gimbal zůstává citlivý a přesný při sledování pohybů, i při použití těžkých kamer nebo více kusů příslušenství. Navíc poskytuje dostatečný výkon pro udržení stability gimbalu v různých natáčecích situacích.

Režim Car Mount

Nový režim Car Mount optimalizuje algoritmus stabilizace gimbalu na základě údajů o vibracích vozidla a odporu větru, což umožňuje stabilní snímání i v nestabilních podmínkách.

Stabilizační algoritmus RS 4. generace

Stabilizační algoritmus nové generace RS byl důkladně optimalizován pro různé situace použití. Dosahuje vynikající rovnováhy mezi silou stabilizace a vnímáním pohybu kamery, což přináší vynikající stabilizační výkon a zlepšuje uživatelský zážitek. RS 4 Pro navíc poskytuje výrazně lepší stabilitu při vertikálním snímání, což umožňuje snadné zachycení dynamických záběrů, jako je například běh nebo záběry z nízkého úhlu.

Inteligentní zaostřování LiDAR pro spolehlivé snímání

DJI Focus Pro LiDAR Autofocus

Ve spojení se zcela novým Focus Pro LiDAR a Focus Pro Motorem (Prodává se samostatně) umožňuje RS 4 Pro přesnější, vzdálenější a inteligentnější automatické ostření LiDAR. Tímto způsobem je dosažena precizní kontrola nad filmovým obrazem v dynamických scénářích snímání.

ActiveTrack Pro nové generace

Díky zcela novému Focus Pro LiDAR a algoritmům umělé inteligence umožňuje nová generace ActiveTrack Pro tříosému gimbalu RS 4 Pro stabilně sledovat vybraný objekt. I když je objekt na chvíli zakrytý, systém se dokáže rychle přemístit a udržet zaostření. Systém ActiveTrack Pro prokazuje vynikající schopnost rozpoznávání a sledování i ve scénářích s více objekty nebo v případě, že se sledovaný objekt nachází ve velké vzdálenosti.

DJI Focus Pro Motor (pouze v combo setu)

DJI RS 4 Pro přináší nový přepínač režimu joysticku, který umožňuje ovládání pohybu gimbalu nebo zoomu objektivu pomocí joysticku. Když je použit s Focus Pro Motorem v režimu ovládání zoomu, může provést Power Zoom pro PZ objektivy, Clear Image Zoom a zoom s externím zaostřovacím motorem, což umožňuje nativní, přesné a pohodlné zaostřování.

 • Navýšení rychlosti o 30 %
 • Univerzálnější 15mm tyč
 • Velice nízká latence – pouze 10 ms

Vysoce účinné ovládání objektivu

Po spárování s dvěma motory Focus Pro Motor umožňuje DJI RS 4 Pro přesné ovládání zaostření otáčením voliče a nastavení zoomu objektivu pomocí joysticku. Toto umožňuje plynulé a bezproblémové ovládání objektivu.

DJI Focus Pro Hand Unit (Prodává se samostatně)

DJI Focus Pro přináší inovativní technologii automatického zaostřování LiDAR a také vysoce přesnou manuální řídicí jednotku s magnetickým tlumičem: Focus Pro Hand Unit.

High-Capacity Battery Grip (prodává se samostatně)

Pomocí DJI RS BG70 High-Capacity Battery Grip dojde k prodloužení výdrže baterie RS 4 Pro až na 29 hodin. Současně je možné napájet kameru a příslušenství s výkonem až 18 W přes port USB-C umístěný na spodní straně.

 • Maximální výdrž až 29 hodin
 • PD rychlé nabíjení 45 W
 • 2,5 hodin do plného nabití
 • Maximální výstupní výkon 18 W

Řídící ekosystém, vylepšená řada

Díky bezproblémové integraci řídicího systému objektivu Focus Pro AMF se ekosystém DJI PRO rozšířil o novou řadu, což přináší další možnosti v oblasti filmové a televizní produkce.

Ekosystém ovládání zaostření

DJI Focus Pro poskytuje komplexní a výkonné řešení ovládání objektivu RS 4 Pro. Při samostatné tvorbě i týmové spolupráci můžete snadno využívat inteligentní automatické ostření LiDAR i vícekanálové ovládání zaostření, clony a zoomu a dynamicky tak ovládat každý okamžik zaostření.

Podpora DJI Ronin Image Transmitter

Tvůrci mohou využívat Ronin Image Transmitter pro živé přenosy ve vysokém rozlišení, vzdálené ovládání gimbalu a kamery, ActiveTrack 4.0, Force Mobile a mnoho dalších funkcí, čímž je dosaženo integrovaného zážitku ze snímání s možností monitorování a ovládání.

 • Součástí Combo sady

Obsah balení:

 • Gimbal RS 4 Pro
 • BG30 Grip s baterií
 • Rychloupínací destička
 • Prodloužená rukojeť/stativ
 • Rukojeť
 • Přenosný kufřík
 • Podpora upevnění čočky
 • Vícekamerový ovládací USB-C kabel
 • DJI Logo nálepka
 • Sada šroubů
 • USB-C nabíjecí kabel

Alternatívne produkty3