DJI OM 5 Athens Gray

Cena
189,29 EUR s DPH

Výrobca
DJI

Kód produktu
6941565917669

Zvoľte si variantu z ponuky

Stabilizátor pro mobilní telefony s 3osou stabilizací, výdrž až 5,5 hodin. Integrovaná selfie tyč. Nabíjecí port USB-C Viac

DJI OM 5 ATHENS GRAY

Přenosný stabilizátor DJI OM 5 velikosti dlaně s vestavěnou teleskopickou tyčí je všestranným společníkem, který naplno využije potenciál vašeho chytrého telefonu. Vychutnejte si bezchybné selfie, super plynulé video, automatické sledování a mnoho dalšího. Nová funkce ShotGuides dokonce poskytuje kreativní tipy a umožňuje vám pořizovat úžasné záběry, ať už jste kdekoli. S DJI OM 5 se připravte na profesionalitu v každém záběru.BEZCHYBNÁ STABILIZACE

DJI OM 5 poskytuje uživatelům možnost natáčet s bezchybnou stabilizací. Výsledkem jsou plynulé záběry, které ohromí. Klíčem ke stabilizaci OM 5 jsou tři výkonné motory, které zajišťují, aby telefon zůstal tam, kde má být, a to i při dynamických pohybech a při použití větších smartphonů. OM 5 se pyšní jedněmi z nejchytřejších algoritmů, jaké jsme kdy vyvinuli, díky čemuž se během natáčení přizpůsobuje vašim pohybům, ať už jedete na kole nebo používáte ovládání gesty. To znamená mimořádně plynulé výsledky. Kdykoliv a kdekoliv.


SKLADNÝ A LEHKÝ

Ergonomická rukojeť OM 5 byla navržena tak, aby dokonale padla do dlaně vaší ruky.  Poprvé jsme do něj zahrnuli vestavěnou prodlužovací tyč, která vám umožní pořizovat selfie i s několika přáteli najednou nebo tvořit záběry z nových jedinečných úhlů. Precizně vyrobená 215mm prodlužovací tyč se plynule a rovnoměrně vysouvá, což umožňuje snadnější úpravy a více kreativních možností při fotografování. Je zkonstruována z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Navíc je OM 5 navržena tak, že dokonale sedne do dlaně vaší ruky. Díky kompaktním rozměrům můžete vzít stabilizátor s sebou naprosto všude.


ZŮSTAŇTE V OBRAZE

Co jsme zlepšili u ActiveTrack verze 4.0? V podstatě všechno. Od pokročilejších rozpoznávacích schopností po vyšší odezvu. Dokonce je tu nová funkce automatického sledování obličeje pro režim selfie. Takto dobré a spolehlivé sledování vám umožní soustředit se na své okolí.


INTELIGENTNÍ REŽIMY PRO VŠECHNY OKAMŽIKY

Každý moment ve vašem životě můžete zachytit v podobě mistrovského kousku. Stabilizátor DJI OM 5 nabízí širokou škálu režimů, díky čemuž budete vždy připraveni na to, abyste tyto chvíle zachytili všechny. 

V režimu Panorama můžete zachytit okolí v širokém úhlu. Vždy jste si přáli být na více místech v jeden moment? Teď máte tu možnost s režimem CloneMe Pano. 

Co se video módů týče, nabízí se například Story Mode, DynamicZoom, Timelapse nebo SpinShot.


Lehkost, kompaktnost, propracovaný design snoubící se s kvalitními materiály a řada inteligentních režimů. To vše je nový stabilizátor DJI OM 5. Buďte tvůrcem svého příběhu, nechte vyniknout profi snímky a videa. S touto výbavou vás nebude při vašich zážitcích omezovat vůbec nic.