Cena
344,28 EUR s DPH

Výrobca
DJI

Kód produktu
6941565904218

Skladom - Tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Malý, skládací, kompaktní a lehký dron pro začátečníky vybavený 2,7K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru. Díky svým rozměrům je ideální společník, který zachytí každý moment vaší cesty. Pomocí aplikace DJI FLY můžete vytvářet dechberoucí záběry bez jakéhokoliv omezení. Hmotnost dronu je pouhých 249g. Viac

Zachyťte krásy okolního světa s novým dronem DJI Mini SE, který nabízí záznam videa ve 2,7K rozlišení a výdrž ve vzduchu až 30 minut s dosahem až 4 km. Nová, lepší baterie je nyní odolnější vůči tvrdšímu zacházení. Vylepšení se dočkaly i motory, díky kterým dron ve vzduchu drží pevně a stabilně. Oproti předchozímu modelu DJI Mini 2 nabízí Mini SE vyšší odolnost proti rychlosti větru 8,5-10,5 m/s, přičemž v ostatních aspektech poskytuje stejný výkon jako Mavic Mini.

Kompaktní a přenosný

S hmotností méně než 249 gramů je DJI Mini SE téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější váhové třídy dronů, což jej může v mnoha zemích vyjmout z určitých předpisů.

Vždy stabilní záběr

DJI Mini SE zvládne pořizovat 12 Mpx letecké fotografie a 2,7K Quad HD video. 3osý motorizovaný gimbal zaručuje vynikající stabilitu kamery a poskytuje jasné, ultra plynulé záběry.

Bezpečné létání

DJI Mini SE lze dovybavit ochrannými oblouky 360° Propeller Guard (nejsou součástí balení), které plně chrání vrtule a zvyšují bezpečnost letu. Díky pokročilým senzorům se DJI Mini SE umí také přesně vznášet.

Podívejte se, co vidí váš DJI Mini SE

Vyhrazený dálkový ovladač zajišťuje přenos HD videa na vzdálenost až 4 km. Odnímatelné ovládací páčky můžete snadno uložit do dálkového ovladače pro lepší přenosnost.

Malý, ale výkonný

Kompaktní a přesto výkonný DJI Mini SE je dokonalým kreativním společníkem, který zachytí vaše okamžiky a povznese je na vyšší úroveň. Společně se snadno použitelnou aplikací DJI Fly si užijete jednoduché létání a jedinečnou perspektivu.

Aplikace DJI Fly

Aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský zážitek, který vám umožní vytvářet filmové záběry pouhými několika klepnutími. Obsahuje také Flight Tutorial, funkci, která vám pomůže rychle a bezpečně začít s DJI Mini SE.

Nechte aplikaci pracovat za vás

Aplikace DJI Fly nabízí řadu šablon pro tvůrce, které vygenerují úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci bez zkušeností s úpravami mohou proměnit jakýkoli okamžik v hit sociálních sítí.

QuickShots

Záběry jako z hollywoodského filmu, jsou vzdáleny jen několik klepnutí díky režimům QuickShot, které zahrnují Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrat a DJI Mini SE během nahrávání provede propracovaný přednastavený pohyb. Automaticky generované krátké video můžete okamžitě sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Režim CineSmooth

Plynulý pohyb pro filmové záběry. Zpomalte rychlost letu a pohyby DJI Mini SE pro větší přesnost a stabilitu. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorech.

Najděte ve svém okolí scénická místa pro natáčení

Aplikace DJI Fly poskytuje uživatelům integrovaný přístup k SkyPixel, platformě sociálních médií, kde mohou uživatelé sdílet své letecké fotografie a videa. Procházejte práci, sdílejte své vlastní a dokonce objevujte oblíbená místa pro letecké fotografie ve vaší oblasti. 

Obsah balení 

  • 1x ovladač
  • 2x páčky k ovladači
  • 1x akumulátor
  • 2x pár vrtulí
  • 3x propojovací kabel Lightning, micro USB, USB-C
  • 1x kryt gimbalu
  • 3x pár náhradních šroubků 
  • 1x šroubovák
  •  2x komunikační kabel micro USB