DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery)


Cena
1 044,40 EUR s DPH

Kód produktu
6941565980083

ks

DJI Avata 2 přináší pohlcující adrenalinový zážitek FPV dronu s vylepšeným zobrazováním, bezpečností a výdrží baterie. Zážitek můžete vylepšit spárováním Avata 2 s novými brýlemi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3. Viac

Plnohodnotný zážitek z letu s FPV dronem Avata 2

DJI Avata 2 přináší pohlcující adrenalinový zážitek FPV dronu s vylepšeným zobrazováním, bezpečností a výdrží baterie. Zážitek můžete vylepšit spárováním Avata 2 s novými brýlemi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3.

Vizionářský převrat s DJI Goggles 3

DJI Goggles 3 nyní disponují funkcí Real View PiP (Picture-In-Picture). Můžete sledovat okolí, aniž byste si museli brýle sundat, a tím získáte větší bezpečnost a zároveň lepší zážitek z letu. Díky Micro-OLED displeji s vysokým rozlišením a přenosu s velmi nízkou latencí můžete bezproblémově prozkoumávat okolí.

Prociťte každý let s DJI RC Motion 3

S DJI RC Motion 3 můžete bez námahy provádět náročnou leteckou akrobacii. I noví uživatelé mohou nyní jednoduše provádět drifty a další úchvatné manévry.

Kreativní rozhraní a snadná letecká akrobacie

Jediným stisknutím tlačítka můžete stoupat, klesat a otáčet se a pořizovat tak úžasné letecké záběry. Pořizování působivých FPV záběrů s DJI RC Motion 3 a Avata 2 je snadnější než kdy dříve.

Pokročilé manévry

S novým dálkovým ovladačem DJI FPV Remote Controller 3 v manuálním režimu můžete obratně prolétnout stísněnými prostory a ukázat své letecké dovednosti a odvážnou kreativitu.

Detailní záběry ve velmi vysokém rozlišení 4K 

Vytvořte úchvatné vizuální efekty díky 155° FOV kameře Avata 2 a její schopnosti rychlého přiblížení a oddálení se od objektů. I začátečníci se mohou rychle naučit vytvářet akrobatické záběry a také pořizovat rychle se pohybující dynamické záběry v nízkých výškách, které jiné drony nedokážou.

1/1,3palcový obrazový senzor

Vylepšený 1/1,3palcový obrazový senzor rozšiřuje zachycený dynamický rozsah a efektivněji si poradí i s horšími světelnými podmínkami, takže umožňuje pořizovat vynikající záběry při každém letu.

Nové pojetí pohlcujícího letu s 4K / 60 fps HDR videa

4K / 60 fps HDR modelu Avata 2 dokáže zachytit všechny úžasné okamžiky rychlého letu. Pro přesnější vyladění videa si můžete v brýlích nastavit úroveň ostrosti a redukce šumu.

Komplexní bezpečnost

Díky vylepšené konstrukci integrovaných ochranných oblouků je Avata 2 lehčí a obratnější, což usnadňuje pohyb ve stísněných prostorech. Uvolněním plynové páčky na RC Motion 3 nebo stisknutím tlačítka zámku se dron zastaví, což umožňuje hravě zvládnout neočekávané situace. Kromě toho se při vybití baterie dronu nebo v případě ztráty signálu spustí funkce automatického návratu do výchozího bodu (RTH), která zvyšuje úroveň bezpečnosti.

Pokročilé určování polohy pomocí nových senzorů

Nové binokulární senzory typu rybí oko umožňují určování polohy pomocí kamery směrem dolů a dozadu během letů v nízkých výškách a uvnitř budov, což zvyšuje stabilitu a bezpečnost letu.

Režim Turtle 

Avata 2 se může automaticky převrátit zpět do vzletové polohy, když je vzhůru nohama a je zapnutý režim Turtle, což umožňuje rychlý návrat do letu.

Prodloužená doba letu

Avata 2 disponuje maximální dobou letu 23 minut a podporuje PD rychlonabíjení, takže jej můžete velmi rychle dobít. Nový DJI Avata 2 Two-Way Charging Hub je vybaven funkcí akumulace energie, která umožňuje přenést zbývající energii z více baterií do té s nejvyšší úrovní nabití, čímž získáte v potřebných situacích "baterii navíc".

DJI O4 Přenos videa a vylepšené možnosti sledování

Vylepšená stabilita videopřenosu DJI O4 umožňuje se naplno soustředit na každý let a zajišťuje větší bezpečnost. Konstrukce se dvěma vysílači, čtyřmi přijímači a čtyřmi anténami zajišťuje silnou ochranu proti rušení a nabízí maximální vzdálenost přenosu videa až do vzdálenosti 13 km, latenci přenosu pouhých 24 ms, kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení 1080 p / 100 fps a maximální přenosový datový tok 60 Mb/s.

Nekonečná vášeň, bezdrátové sdílení

Sledujte pomocí DJI Goggles 3 živý přenos z Avata 2 v aplikaci DJI Fly na svém chytrém zařízení. Možnost připojení až do vzdálenosti 5 m. Sdílení vzrušujícího zážitku z FPV letu je nyní jednodušší a osvojení techniky letu je dostupnější než kdykoliv předtím.

Bezproblémové snímání a úpravy

Avata 2 je vybaven 46GB interním úložištěm, které umožňuje uložení přibližně 90minutového videa v rozlišení 1080 p / 60 fps. Díky Wi-Fi připojení zajišťujícímu rychlý přenos souborů do telefonu jsou následné úpravy a sdílení hotové tvorby velmi efektivní.

Vizuální efekty jedním dotykem v aplikaci LightCut

Aplikace LightCut, kterou lze připojit přímo k DJI Avata 2 přes Wi-Fi, umožňuje během postprodukce inteligentně přidávat Sky VFX na základě trajektorie letu zachycené ve videích, což vám pomůže snadno vytvářet poutavé letecké záběry. Bez potřeby stažení záběrů umožňuje aplikace jejich editaci a v kombinaci s funkcí One-Tap Edit můžete umožní snadno vytvořit dokonalý obsah během chvilky a bez větší námahy.

Alternatívne produkty2