DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT (PS5)

Akcia -45%
Cena
19,42 EUR s DPH

Pôvodná cena
35,28 EUR s DPH

Ušetríte
45% (15,86 EUR)

Kód produktu
PS719721697

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Hra obsahuje CZ lokalizaci

Death Stranding: Director’s Cut je sci-fi/hororová hra od veterána herního průmyslu Hidea Kojimy, jejíž vývoj odstaroval po zrušeném projektu Silent Hills. Jedná se o spolupráci Kojimy a uznávaného režiséra Guillerma Del Tora. Jakožto herci v hlavní roli se představí Norman Reedus (The Walking Dead) a Mads Mikkelsen. Viac

Odporúčané príslušenstvo13

Od legendárního tvůrce Hidea Kojimy přichází Death Stranding - unikátní sci-fi hra, v níž se planeta ocitla na pokraji kolapsu a je na hlavním hrdinovi Samu Bridgesovi, aby se vydal skrz zpustošenou zemi a zachránil lidstvo před vyhynutím.

Co se stalo s planetou?

V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné.

Pokus se spojit rozpojené

Cíl hlavního hrdiny není malý - je nutné, aby znovu spojil izolovaná města a rozpadající se společnosti. Cílem Death Stranding a hlavním poselstvím je nutnost vytvářet společenská pouta, která jediná mohou vést k přežití lidské civilizace.

Parametre
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky nebo dabing)
Typ distribúcie Krabicová

Alternatívne produkty12