Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

Cena
38,52 EUR s DPH

Kód produktu
711719592105

23.08.2024

Tešíme sa - neznámy termín dodania na sklad
ks

Hra obsahuje CZ titulky

Shromáždi svou posádku vesmírných psanců Freegunner a spoj se online s přáteli napříč vzrušujícími 5v5 PVP módy napříč galaxií v Concordu. Concord je nová týmová střílečka z pohledu první osoby, kde máš moc být klíčovým hráčem pro svůj tým. Viac

Odporúčané príslušenstvo16

Concord je nová týmová střílečka z pohledu první osoby, kde máš moc být klíčovým hráčem pro svůj tým. Vyber si svůj osobní tým Freegunnerů z posádky Northstar – skupiny psanců, dobrodruhů a žoldáků. Spoj se a utkej se s rivaly napříč spektakulárními světy Wilds of space v řadě PVP módů.

 • Pro hraní Concord je vyžadován účet pro PlayStation Network.

Poskládej svou posádku

Rozhodni, kdy budeš hrát za své postavy a jak ovlivníš zápas!

Od mocných mystiků a obřích robotů po zkušené pistolníky a užitečné léčitele, každý Freegunner z posádky Northstar přináší své vlastní unikátní dovednosti, osobnost a schopnosti, které vyhovují široké škále herních stylů.

 • Vytvoř si vlastní týmy Freegunnerů, abys do zápasu přinesl arzenál různých rolí.
 • Soustřeď se na své oblíbené postavy, abys ovládl jejich hratelnost.
 • Odemkni unikátní modifikátory, kosmetické prvky, příběhy a další.

Ať už vyhraješ nebo prohraješ, každý zápas nabízí odměňující postup!

Každý zápas je novým dobrodružstvím, když se spojíš s přáteli online a utkáš se s nepřátelskými posádkami Freegunnerů, abys splnil vysoce rizikové úkoly napříč galaxií Concord v online PVP módech.

 • Během hraní plň denní a týdenní výzvy z tabule s úkoly a postupuj dál.
 • Odemkni nové položky pro své jedinečné Freegunnery.
 • Zjisti se více o postavách, světech a frakcích v galaxii Concord s galaktickým průvodcem.
 • Módy pro každou náladu - S řadou objektivních a respawn-based módů s důrazem na týmovou hru má Concord šest různých PVP módů, které ti umožní určit úroveň výzvy, kterou hledáš – ať už se chceš uvolnit několika zápasy, nebo se spojit s přáteli pro větší zážitek ze soutěžení.
 • Příběhy posádky Northstar - Jak se tvoje cesta v Concordu rozvíjí, tak se budou odvíjet i příběhy posádky Northstar. Každý týden budete uvítáni novými filmovými sekvecemi, které budou ve hře nově uvedeny a dozvíš se pokračování příběhu, které rozšíří dobrodružství tvých postav.
 • Rozšiřující se vesmír - Posádka Northstar a galaxie Concord se bude rozšiřovat prostřednictvím pravidelných aktualizací po vydání, které přinesou nové Freegunnery, herní módy, mapy a světy a týdenní filmové sekvence bez dalších nákladů.
 • Vytvořeno pro PS5 - Concord nabízí plynulý cross-play a cross-progression mezi konzolemi PlayStation 5 a PC, což ti umožní spojit se s přáteli, užívat si všechny své úspěchy a odemknutý obsah a přístup k funkcím PlayStation – jako jsou Trophies a tvůj seznam přátel PlayStation – bez ohledu na to, na jaké platformě hraješ. Pro hraní Concord je vyžadován účet pro PlayStation Network.

Výhody hraní Concord na konzoli PS5

Adaptivní spouště

Zažijte napětí výbušných šípů kuše, výbuchů raketometu a dalších, vše na dosah vašich prstů díky dynamickým adaptivním spouštím bezdrátového ovladače DualSense.

Haptická zpětná vazba

Od vypouštění chemických kaluží pro kontrolu cíle až po zapojení ochranných štítů pro udržení bezpečí vašeho týmu v linii palby – pocítíte dopad vašich schopností díky imersivním a responsivním vibracím bezdrátového ovladače DualSense.

PS5® Tempest 3D AudioTech

Slaďte se se svým týmem a poslouchejte přicházející nepřátele a příchozí projektily pomocí prostorových zvukových efektů Tempest 3D AudioTech.

3D Audio přes vestavěné reproduktory TV nebo analogová/USB stereo sluchátka.

Ultra vysokorychlostní SSD

Skočte rovnou do dalšího zápasu a cestujte po galaxii Concord rychlostí světla s téměř okamžitými načítacími časy.

Ohromující vizuály

Užijte si mimořádné mapy a úchvatné světy galaxie Concord s ohromující grafikou ve 4K a plynulými zápasy při 60 fps.

4K rozlišení vyžaduje kompatibilní 4K TV nebo displej.

Parametre
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky)

Alternatívne produkty15