Cena
31,25 EUR s DPH

Výrobca
PlayStation

Kód produktu
719999096

Zvoľte si variantu z ponuky

Skladom

Hra pro konzoli - krvavá střílečka, která Vás nenechá chvíli v klidu. Díky podpoře VR zažijete daleko větši svobodu pohyb Viac

Bojuj o život své rodiny

Nasaď si soupravu PlayStation VR, staň se elitním vojákem zvláštních jednotek Ryanem Marksem a vrhni se do nekompromisní střílečky napěchované výbušnou akcí i dramatem hollywoodského bijáku – hra inspirována široce populárním kouskem „The London Heist“ z kolekce PlayStation VR Worlds. Tohle vzrušující dobrodružství plné velkolepých přestřelek a výbušných prostředí tě vrhne na zoufalou misi za záchranu Marksových milovaných ze spárů chladnokrevného kriminálního vládce. Využij svůj speciální výcvik ke šplhání po budovách či infiltraci tajných zařízení a se silnými zbraněmi v ruce rozsévej chaos do nesčetných řad ozbrojených grázlů.

Vezmi věci do svých rukou

Okus, jaké to je ocitnout se v centru dění strhujících a oslnivých kulis, mezi nimiž ti PS VR umožní cítit vibrace vlastních zbraní, nabíjet je oběma rukama stejně jako by je skutečně třímaly a interagovat s tlačítky přesně jako ve skutečném světě.

Vtrhni do vzrušujícího vyprávění

Nech se vtáhnout do fascinujícího příběhu stvořeného ve spolupráci s hollywoodským scénáristou, ve kterém není nouze o vysokorychlostní automobilové honičky, intenzivní vrtulníkové souboje ani stylové boje tváří v tvář.

Prozkoumej ikonické město

Řádi v moderním Londýně za doprovodu jedinečného soundtracku mísícího klasické filmové orchestrální kusy se skladbami ve stylu londýnského grimu, složenými předními umělci speciálně pro tuto hru.

Evoluce titulu The London Heist

The London Heist byl pouhý začátek. Toto populární průlomové dílo z kolekce PlayStation VR Worlds bylo inspirací tvůrcům Blood & Truth, kteří gangsterské přestřelky, vysokorychlostní honičky a intenzivní scény z The London Heist posouvají na zbrusu novou úroveň. Vžij se do role Ryana Markse a vydej se s ním na nebezpečnou misi plnou spletitých přestřelek a rozlehlých kulis s možností výběru postupu mnoha různými lokacemi, od výškových budov a temných uliček po velkolepé apartmány a okázalá kasina.


Parametre
CZ lokalizace Bez lokalizace