Xperia 1 VI a Xperia 10 VI - předobjednávky

Amazfit GTS 4 Infinite Black


Cena
225,86 EUR s DPH

Kód produktu
6972596105862

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Amazfit GTS 4 jsou kompaktní a výkonné Smart hodinky pro sledování vašeho zdraví, nabízí pěkný design, 24hodinové sledování srdeční frekvence a měření hladiny kyslíku v krvi, 150+ sportovních režimů, 16denní výdrž baterie.

Obsah balení: hodinky, nabíjecí kabel, návod k použití Viac

Jednodílný kovový střední rám. Navigační korunka z nerezové oceli. Ultra velký 1,75" HD AMOLED displej. 150+ ciferníků a stále zapnuté displeje. Ponořte se do ultra velkého 1,75" AMOLED displeje a prohlížejte si data, která jsou důležitá pro vaš běžný den v dokonalé HD kvalitě.

Prostřednictvím připojení Bluetooth k vašemu telefonu lze Amazfit GTS4 používat k přijímání telefonních hovorů, což vám pomůže udržet krok s osobními a profesionálními kontakty na cestách. Více než 50 ciferníků s odpovídajícími trvale zapnutými displeji včetně 30 animovaných ciferníků. Nahrajte své vlastní fotografie na ciferník

GPS

Amazfit GTS4 využívá špičkovou technologii dvoupásmových kruhově polarizovaných antén GPS – podobnou té, která se používá v letectví a automobilovém průmyslu – takže si můžete užít silnější určování polohy, které je o 99 % tak přesné jako špičkové ruční GPS lokátory.

Více než 50 ikon sportovních režimů: Sledování srdečního tepu při plavání s voděodolností 5 ATM. Vyberte si z obrovského výběru více než 150 sportovních režimů, včetně chůze, běhu, cyklistiky, jógy a mnoha dalších.

Funkce PeakBeats

Když skončíte se cvičením, algoritmus cvičení PeakBeats™ vám ukáže data včetně maximálního příjmu kyslíku (VO2Max), tréninkového zatížení a což vám pomůže pochopit faktory, které mohou ovlivnit vaši regeneraci, pokrok a zvládat intenzivnější cvičení.

Balení obsahuje

  • chytré hodinky (včetně standardního řemínku)
  • magnetický nabíjecí kabel
  • návod k použití

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém i slovenském jazyce.

Alternatívne produkty4