Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

Amazfit GTR Mini Misty Pink


Cena
106,37 EUR s DPH

Kód produktu
6972596106364

Skladom - tovar je dostupný k odoslaniu
ks

Chytré hodinky se sportovním zaměřením - Štíhlý a stylový design z nerezové oceli | 120+ sportovních režimů a inteligentní rozpoznávání | 5 satelitních systémů určování polohy | nepřetržité monitorování srdečního tepu, SpO2 a stresu | 14denní výdrž baterie

Obsah balení: chytré hodinky (včetně standardního řemínku), magnetický nabíjecí kabel, návod k použití Viac

Maximální výkon, maximální styl

Módu nelze zaškatulkovat do čtverce. S elegantními kulatými hodinkami Amazfit GTR Mini vybočíte z řady a objevíte to, co vás dělá výjimečnými. Super tenké a lehké tělo hodinek tvoří třpytivá nerezová ocel spolu s proskleným zadním panelem, který má stejnou stylovou barvu jako měkký a k pokožce šetrný silikonový řemínek.

360° pohled na to, na čem záleží

Elegantně zpracované zakřivené sklo chráněné vrstvou proti otiskům prstů. Displej chytrých hodinek Amazfit GTR Mini je stejně elegantní jako fascinující. Díky jasnému a čistému displeji HD AMOLED snadno uvidíte své údaje za jakéhokoli osvětlení, ať už jste ranní ptáče, nebo noční sova.


Maximalizujte svůj styl, ať už jdete kamkoli, díky obrovskému výběru živých ciferníků. Nebo si zachovejte svěžest s novou možností ciferníku Portrét; nahrajte si do hodinek až tři své oblíbené fotografie a pokaždé, když probudíte displej, uvidíte jinou.

Dynamický výkon

Amazfit GTR Mini je vybaven operačním systémem Zepp OS 2.0 a dvoujádrovým čipem Huangshan 2S, který je součástí vlastního vývoje softwaru a hardwaru, aby šetřil energii baterie, kterou potřebujete k překonávání svých cílů až po dobu dvou týdnů.

Silné a přesné sledování pomocí GPS

Ať už jedete na kole ulicemi města nebo se procházíte divokým lesem - ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli, podpora pěti satelitních systémů znamená, že Amazfit GTR Mini dokáže přesně určit vaši polohu.

Jemnější stránka fitness

Ať už vás nabudí jakýkoli trénink, Amazfit GTR Mini pro něj pravděpodobně dokáže sledovat data. Zkontrolujte si kroky, spálené kalorie a další údaje pro více než 120 různých sportů a po skončení tréninku získejte obsáhlou zprávu o vašem výkonu.

Zapomeňte na konkurenci

Když jste uprostřed tréninku a psychicky "v zóně", snadno zapomenete na hodinkách zapnout sportovní režim – Hodinky Amazfit GTR Mini lze nastavit tak, aby inteligentně rozpoznaly až sedm typů cvičení a vyzvaly vás k zapnutí příslušného sportovního režimu, aby váš trénink byl plynulý a soustředěný.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém i slovenském jazyce.

Alternatívne produkty3