Práce v Sony Center

Přidejte se k našemu týmu - Hledáme specializovaného prodejce elektroniky!

Jsme prodejní společnost zaměřená na nejmodernější produkty značky SONY a hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici specializovaného prodejce elektroniky do našeho prodejního týmu. Máme sortiment, který zahrnuje přístroje jako PlayStation 5, fotoaparáty Alpha A7 a OLED televizory Bravia. Pokud jste nadšení pro technologii a máte vášeň pro poskytování skvělých služeb zákazníkům, tato pozice by mohla být právě ta pravá pro vás!

Co bude vaší náplní práce:

Komunikovat s našimi zákazníky a pomáhat jim s výběrem nejvhodnějších elektronických produktů pro jejich potřeby. Předvést a prezentovat produkty značky SONY, abyste zákazníkům ukázali jejich funkce a výhody. Zodpovídat dotazy zákazníků a řešit jejich případné problémy s nejvyšší péčí a profesionálním přístupem. Spravovat a aktualizovat informace o produktech v našem e-shopu a na prodejní ploše. Pomáhat s kompletací objednávek pro náš e-shop a provádět fakturaci.

Co od vás očekáváme:

Předchozí zkušenosti v prodeji, zejména v oblasti elektroniky, jsou výhodou, ale není to podmínkou. Schopnost aktivně naslouchat a identifikovat potřeby zákazníků a nabídnout jim nejlepší řešení. Základní znalost produktů značky SONY a jejich technických specifikací. Ochota neustále se zdokonalovat a učit nové věci v rychle se rozvíjejícím se světě elektroniky. Komunikační a mezilidské dovednosti, které vám pomohou navázat silné vztahy se zákazníky i kolegy. Týmový duch a nadšení pro spolupráci.

Co nabízíme:

Stabilní zaměstnání a konkurenceschopnou odměnu. Možnost růstu a rozvoje ve svém oboru, podporovaná odbornými školeními a kurzy. Přátelské a pozitivní pracovní prostředí, kde se vám bude dařit a kam se rádi vrátíte. Přístup k nejnovějším technologiím a inovativnímu zboží SONY. Stravenky, slevy na naše produkty a možnost výdělku navíc za dosažení prodejních cílů.

Tato pozice přináší skvělou příležitost stát se součástí dynamického týmu, který je zaměřen na spokojenost zákazníků a nabízení nejlepších produktů na trhu. Pokud sdílíte naši vášeň pro elektroniku a chcete nabízet kvalitní služby, rádi vás uvidíme ve svém týmu!

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na naši e-mailovou adresu nebo se ozvěte telefonicky. Těšíme se na vás!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mrkni i na náš Instagramový profil @sonycenter_cz a další reference, abys se s námi před pohovorem lépe seznámil.

Naše společnost provozuje eshop s produkty od SONY a také s kávovary Jura. Můžete si také přečíst recenze našich zákazníků na webu Heuréka a najdete nás i na Google Firmy.

Pokud ti to zní dobře, tak nám napiš o svých zájmech, schopnostech a tom, co tě baví.

U nás nehrají vysvědčení velkou roli. Hledáme především zapálené a nadšené lidi.

Už teď se těšíme na nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude posilou našeho týmu!

Můžeš se s námi spojit na e-mailové adrese tereza.vaneckova@ellexgk.cz. Těšíme se na tvou zprávu!