Hledáme zodpovědného a pracovitého kolegu na pozici specializovaného prodejce elektroniky pro náš prodejní tým. Chcete se stát součástí našeho kolektivu a nabízet nejmodernější produkty SONY, včetně PlayStation 5, fotoaparátů Alpha A7 a OLED televizorů Bravia?

Vaší náplní práce bude přímý prodej zákazníkům na prodejně i prostřednictvím našich e-shopů. Pracovní den bude zahrnovat různorodé úkoly, ve kterých vás zasvětí zkušení kolegové, pro které je řízení prodejny rutinní činností. Vaše práce nebude spočívat pouze v balení zboží a vystavování faktur, ale také v poskytování kvalitního servisu našim zákazníkům, řešení jejich dotazů a potřeb. Jako autorizovaný prodejce nabízíme širokou nabídku zajímavého zboží, jako jsou kávovary, sluchátka, drony, dalekohledy a různé foto-příslušenství.

Od zájemce očekáváme týmový duch, základní přehled v oblasti elektroniky a ochotu se neustále učit a zdokonalovat. Měli byste mít zájem o zkoumání možností našeho zboží a ochotu si jej vyzkoušet. Trestní bezúhonnost je nutností. Výhodou, ale ne nutností, je znalost digitální grafiky, sociálních sítí, kreativního psaní, reklamy nebo fotografie. Angličtina vám jistě přijde vhod.

Nabízíme vám jistotu stabilního zaměstnání a včasné mzdy v této náročné době. Budete se neustále učit novým věcem a rozvíjet své schopnosti. K dispozici máme přednabitou stravenkovou kartu, samozřejmě nabízíme slevy na naše zboží a služby. Pokud prodáte nějakou službu navíc, můžete si u nás vydělat více. Naučíme vás vše, co pro tuto práci potřebujete, a získáte cennou referenci. Pracovní doba je dle otevírací doby, s možností snadného parkování nebo dostupností MHD.


Mrkni i náš instáč @sonycenter_cz a další reference, ať se s námi před pohovorem lépe seznámíš.

Eshop SONY

Eshop s kávovary Jura

Recenze Heuréka

Google Firmy

Zní to dobře, ne? Napiš nám tvoje zájmy, co umíš a co tě baví, vysvědčení u nás nehrají velkou roli.
Už teď se těšíme na nového kolegu, nebo kolegyni.

Terka ze Sony Center

tereza.vaneckova@ellexgk.cz

602 941 745