Výkonný i stylový, přenosný HDD Transcend StoreJet 25C3S s kapacitou 1TB. Disponuje rozhraním USB-C (USB 3.1 Gen 1), přenosovou rychlostí až 5 Gb/s, extrémně tenkým hliníkovým tělem, hmotností pouhých 133 gramů. Balení obsahuje kabely s koncovkou typ-A a typ-c Více >>

0760557837503

1 690 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Skladem

Elegantní i výkonný

Toužíte po externím pevném disku, který bude něco víc než jen obyčejným úložištěm pro vaše data? Máme řešení, jmenuje se Transcend StoreJet 25C3S. S tímto HDD sloučíte solidní výkon s luxusním designem tvořeným z tenkého hliníkového povrchu. Nabízí USB 3.2 Gen 1 rozhraní a USB-C port pro vysoké přenosové rychlosti. Buďte stylový, buďte výkonní, to vše se StoreJet 25C3S.

Smazané neznamená ztracené

Každému z nás se může stát, že omylem či vědomě odstraní svá data a později zjistí, že je opět potřebuje. Jenže, co teď. Společnost Transcend přichází s řešením – exkluzivní software RecoveRx. Tento bezplatný nástroj pro obnovu dat vám umožní, hledat v hlubinách úložného zařízení stopy po vymazaných souborech, a to včetně fotografií, dokumentů, hudby a videa.