Nástupce kultovního RPG Planescape: Torment, na kterého se čekalo dlouhých 17 let. Jde tak o tradiční izometrické RPG klasického střihu, s propracovaným příběhem, charaktery, pokročilými volbami a v neposlední řadě poctivou hratelností, která vám nic nedaruje. Více >>

5902385104289

390 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Skladem

Od inXile Entertainment, tvůrců hry Wasteland 2 přichází další počin, na jehož vzniku se podílelo komunitní financování. Dámy a pánové, dobrodružky a dobrodruzi, pohodlně se usaďte a připravte se na duchovního nástupce legendárního RPG Planescape Torment. Steampunkové prostředí se spojí s principy klasických her bývalého studia Black Isle a vznikne tak dobrodružství, na které jen tak nezapomeneme!

Tvůj zrod začíná pádem z oběžné dráhy - nová mysl v novém těle, které kdysi obýval Měnící se bůh, který dokázal vzdorovat smrti po tisíciletí. Pokud přežiješ, tvá pouť po světě Devátého světa se stane ještě podivnější - a smrtelnější.

Cestou potkáš podivné kumpány, jejichž cíle a motivy ti mohou ublížit, či naopak pomoci - a společně budete muset uniknout prastarému stvoření zvanému Sorrow a odpovědět si na otázku, která definuje tvou existenci: Jakou cenu má vlastně jeden život?

Torment: Tides of Numenera tématicky navazuje na Planescape Torment a přinese příběh pro jednoho hráče v izometrickém stylu, přičemž využije universum herního návrháře Monte Cooka a jeho světa Numenera.