Hra pro konzoli Hra byla vytvořena od základů pro VR, má plnou podporu ovladačů Dualshock 4, PlayStation Move a zaměřovacího ovladače PlayStation VR, takže můžeš rozsáhlý herní arzenál vzít přímo do rukou, mířit, střílet a přebíjet, stejně jako ve skutečném životě. PS VR a DS4 vyžadováno pro hraní hry Více >>

711719712312

599 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Není skladem

Vaše mise

Loď Persistence je na 7 leté misi s cílem dozvědět se více o explodující hvězdě vzdálené od Země asi 17 000 světelných let. Neobvyklá energie z umírající hvězdy indikovala vznik první stabilní červí díry. Potenciál této energie vědcům velmi zaujal a chtěli s touto energií pracovat. Při jednom experimentu nastala nehoda a skoro celá posádka zmutovala. Následně je loď vtažena do gravitace explodující hvězdy. Členové posádky v kryogenním spánku jsou po jednom buzeni lodním počítačem IRIS, aby zachránili loď Persistence.

Stále jiná

Prostředí lodě Persistence se generuje procedurálně. Když zemřete a nový charakter je probuzen, rozložení lodě se změní. V každé inkarnaci se prostředí trošku změní, potkáte jiné nepřátele, najdete jiné předměty a vylepšení.

Spolupracujte s přáteli

Vaši kamarádi Vám mohou pomoci při hraní této hry a to tak, že se připojí svým mobilem nebo tabletem do systému lodi. Po obdržení přístupu Váš přítel může kontrolovat dveře, zmrazit nepřátele nebo jen odpoutat jejich pozornost, zneškodnit pasti a pomoci najít speciální nástroje pro VR uživatele.

 

CZ lokalizace
Bez lokalizace