Extra-bass, širokopásmové reproduktory optimalizované pro přijímače Sony

Třípásmové koaxiální reproduktory s basovým reproduktorem MRC a vysokou výkonovou zatížitelností
Více >>

4548736011571

2 490 Kč s DPH

ks

Perfektní zvuk ve vašem autě

Pokud patříte mezi řidiče, kteří si nedovedou představit jízdu bez poslechu své oblíbené hudby, koaxiální reproduktory Sony XS-FB6930 jsou určeny právě vám. Jedná se totiž o špičkové zařízení, které přinese do vašeho vozu perfektní zvuk.

Ať už tak budete v autě poslouchat nejnovější desku své oblíbené kapely, záznam živého rockového koncertu, anebo třeba klasické rádio, vždy se budete moci spolehnout na oslnivý zvuk, který vám pokaždé vezme dech.

Třípásmová sestava

Špičkovou zvukovou kvalitu obstará třípásmová reprosoustava, v níž nechybí basový reproduktor (MRC) s hlubokou a citlivou odezvou a výškový reproduktor, který výrazně zvyšuje frekvenční rozsah zařízení. Spolehnout se tak můžete na skvělý, nezkreslený zvuk všech hlubokých i vysokých tónů.

Kompaktní provedení, vysoký výkon

Díky uživatelsky přívětivému provedení budete moci tyto oválné reproduktory nainstalovat do svého automobilu velice snadno. Rozměry zařízení činí pouhých 16 cm x 24 cm.

I přes své kompaktní provedení se reproduktory mohou pochlubit skutečně nadstandardním výkonem – poradí si se zatížením až 450 W.