Akce -16%

Extra-bass, širokopásmové reproduktory optimalizované pro přijímače Sony

Třípásmové koaxiální reproduktory s basovým reproduktorem MRC a vysokou výkonovou zatížitelností

Basový reproduktor MRC
Vyvážený kopulovitý výškový reproduktor PEI
Zatížitelnost: špičkový výkon 270 W, jmenovitý výkon 40 W
Více >>

4905524971194

1 590 Kč s DPH

1 890 Kč s DPH

16% (300 Kč s DPH)

Skladem

ks

Perfektní zvuk ve vašem voze

Pokud patříte mezi řidiče, kteří si nedovedou představit jízdu bez poslechu své oblíbené hudby, koaxiální reproduktory Sony XS-FB1730 jsou určeny právě vám. Jedná se totiž o špičkové zařízení, které přinese do vašeho vozu perfektní zvuk.

Ať už tak budete v autě poslouchat nejnovější desku své oblíbené kapely, záznam živého rockového koncertu, anebo třeba klasické rádio, vždy se budete moci spolehnout na oslnivý zvuk, který vám pokaždé vezme dech.

Třípásmová sestava

Špičkovou zvukovou kvalitu obstará třípásmová reprosoustava, která je složena z klasického výškového reproduktoru, kuželového basového reproduktoru a kopulovitého výškového reproduktoru. Spolehnout se tak můžete na skvělý, nezkreslený zvuk všech hlubokých i vysokých tónů.

Kompaktní provedení, vysoký výkon

Díky uživatelsky přívětivému provedení budete moci tyto reproduktory nainstalovat do svého automobilu velice snadno. Průměr montážního otvoru činí 170 mm.

I přes své kompaktní provedení se reproduktory mohou pochlubit skutečně nadstandardním výkonem – poradí si se zatížením až 270 W.