20cm (8palcový) kompaktní aktivní subwoofer do auta, dálkový ovladač, 160W Více >>

7 990 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Těšíme se
Mimořádně elegantní

Elegantní mělký subwoofer

Nemáte prostor na velkou skříň subwooferu? Aktivní subwoofer XS-AW8 je jenom 7,8 cm (3 1/8 palce) hluboký, takže se vejde to úzkých prostor a zaplní váš automobil výkonnými basy.

Optimálně navržený reproduktor

Optimálně navržená řídicí jednotka a skříň z litého hliníku s nízkou rezonancí

Za účelem reprodukce dunivých basů navzdory kompaktním rozměrům byla úzká skříň doplněna jedinečnou pevnou membránou subwooferu. Vestavěný zesilovač je také vybaven odolným chladičem, který chrání řídicí jednotku a zesilovač, aniž by způsoboval nechtěné vibrace a zkreslení.

Kabelový dálkový ovladač součástí balení

Dodávaný kabelový dálkový ovladač

Dodávaný kabelový dálkový ovladač umožňuje úpravu hlasitosti subwooferu přímo ze sedadla řidiče.

Maximální výkon 160 W (75 W RMS)

Maximální výstupní výkon 160 W (75 W RMS)

Zaplňte automobil 160 W (75 W RMS) čistých, dynamických basů díky našemu originálnímu napájení s integrovanými obvody. Sladěný zesilovač třídy A/B je navržený pro vysoký výkon a přirozený zvuk bez zkreslení i za vysoké hlasitosti.

Vysokorychlostní vstup

Vysokoúrovňový vstup / linkový audiovstup

Používáte rádio z výroby, které není vybavené výstupy předzesilovače? Jednoduše připojte výstupy reproduktoru vašeho přijímače k vysokoúrovňovým vstupům. Pokud jsou na vašem přijímači dostupné zvukové signály pre-out, připojte je k terminálům CH1(R) a CH2(L). Kompatibilita s 5V výstupy pre-out znamená, že díky zvukovému vstupu s vyšším napětím můžete získat čistý zvukový signál s menším množstvím šumu.

Ovládací prvky na jedné straně

Ovládací prvky a terminály na jedné straně

Ovládací prvky připojení a zesilovače jsou na jedné straně, což napomáhá při instalaci a ladění. Zesilovač je vybaven variabilním filtrem s dolní propustí pro jednoduché připojení celé řady zdrojů, včetně vstupů pro reproduktory. Přepínač vám navíc umožní upravit fázový výstup subwooferu, čímž zabráníte snížené basové odezvě, která by vznikala fázovým rušením z jiných reproduktorů v systému.