Splátky bez navýšení

Exkluzivní chytrý telefon Xperia vybavený dechberoucím 4K HDR OLED displejem CinemaWide 21:9, špičkovým výkonem a trojitým fotoaparátem s profesionální technologií Sony Alpha. 6.5" 4K displej s rozlišením 3840 x 1644 bodů; 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB interní paměti, micro SD slot; fotoaparáty: 12 + 12 + 12 MPx snímač s objektivy 24, 16 a 70 mm a přední 8 MPx; USB Type-C, LTE a 5G, GPS/ Glonass přijímač, NFC, Bluetooth 5.1, WiFi ax, snímač otisků, baterie 4000 mAh, podpora rychlého nabíjení, adaptivní nabíjení, Dolby Atmos, 360 Reality Audio, DSEE Ultimate a Hi-Res Audio, OS Android Více >>

24 980 Kč s DPH

Skladem

ks

Stvořen k rychlosti

Model Xperia 1 II trhá rekordy v rychlosti smartphonů. Je nabitý nejnovějšími technologiemi včetně konektivity 5G a fotoaparátu, na jehož vývoji se podíleli inženýři z týmu, který vyvíjí fotoaparáty Sony Alpha. Na smartphone má výjimečně rychlé automatické zaostřování. Na 6,5" displeji 4K HDR OLED CinemaWide s poměrem stran 21:9 můžete vše sledovat v úžasné kvalitě jako v kině.

Vyšší rychlost, větší možnosti – připojení 5G

Připojení 5G je vaší branou do světa nových možností. Připojení 5G je nejen rychlé, ale také responzivní, má malou latenci a velkou šířku pásma. Můžete bez obtíží streamovat, stahovat a nahrávat i velké soubory s videem ve formátu 4K a obrazem v plném rozlišení během několika vteřin.

Pro fotografy

Profesionální technologie z fotoaparátů Alpha

Žádný smartphone ještě neměl takový fotoaparát jako Xperia 1 II. Vyvinuli jej inženýři odpovědní za nejnovější řadu aparátů Alpha 9, která se vyznačuje prvotřídním automatickým zaostřováním. Automatické ostření Eye AF lze používat při focení lidí i zvířat a rozhraní je navrženo tak, aby splňovalo požadavky profesionálních fotografů. Má nové manuální ovládací prvky a podporuje práci s formátem RAW.

Legendární kvalita značky ZEISS ve vašem smartphonu Xperia

Legendární kvalitní objektivy značky ZEISS kalibrované speciálně pro smartphone Xperia. Vrstva ZEISS T* redukuje světelné odrazy a přispívá k jedinečnému vykreslení a kontrastu.

Sériovým snímáním při 20 sn./s s automatickým ostřením a expozicí zachytíte i to, co dříve zachytit nešlo

Xperia 1 II dokáže zachytit okamžiky, které nezachytí žádný jiný smartphone. Díky kontinuálnímu sekvenčnímu snímání s rychlostí až 20 sn./s, automatickému ostření a automatické expozici můžete zachytit stovky okamžiků v několika sekundách. Rychlost 5G připojení umožní vše nahrát a zálohovat.

Propočet průběžného automatického ostření a expozice až 60x za sekundu

Zůstaňte zaostřeni bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Xperia 1 II průběžně propočítává automatické ostření a expozici a to až 60 za sekundu. A díky novým algoritmům, které se starají o výkon a přesnost automatického ostření, bude mít jasné záběry i v prostředí, kde dochází k rychlému pohybu.

Snímač pro rychlou práci

Inovativní fotografický systém rychle ostří za každé situace, ve dne i v noci. Snímač s duální fotodiodou zaručuje mimořádně rychlé a přesné ostření. Díky automatickému ostření pokrývajícímu 2/3 snímače a inovativnímu snímači 3D iToF (indirect Time-of-Flight) pro focení při nízkém osvětlení můžete přesně zaostřit bez ohledu na okolní podmínky. A když k tomu přičteme 1/1,7" obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení s obrazovým procesorem BIONZ pro mobilní zařízení, výsledkem jsou rychle pořízené fotky neuvěřitelné kvality.

Snímač s duální fotodiodou

V našem fotoaparátu má každý pixel dvě fotodiody, takže automatické ostření je rychlejší a přesnější.

Pokrytí automatického zaostřování

Automatické ostření smartphonu Xperia 1 II pokrývá téměř 2/3 snímače, což znamená lepší zaostřování na rychle se pohybující subjekty ve větší části záběru, jako je tomu u nejnovějších fotoaparátů z řady RX100.

Rychlé zaostřování se snímačem 3D iToF

Snímač iToF (indirect Time-of-Flight) okamžitě spočítá vzdálenost mezi fotoaparátem a subjektem, což umožňuje rychlé a přesné automatické ostření bez ohledu na prostředí.

Velký snímač a pixely

1/1,7" obrazový snímač Exmor RS je o 50 % větší než snímač v předchozích modelech a má větší pixely, které zachycují více světla. Výsledkem je kvalitnější obraz.

Vyzkoušejte si automatické ostření podle oka v reálném čase při focení lidí i zvířat

Díky perfektnímu automatickému ostření Eye AF můžete pořizovat úžasné snímky lidí i zvířat.

Automatické ostření Eye AF pro každou situaci

Pokaždé nefotíte tak, aby subjekt hleděl oběma očima do objektivu. Ale i když je jedno oko zakryté nebo se před subjekt dostane jiný objekt, Xperia 1 II oko vzápětí najde a rychle zaostří.

Spolehněte se na rychlé ostření, dokonce i při nedostatku světla

I při nedostatku světla můžete používat rychlé automatické ostření a to dokonce i když se subjekt pohybuje. Mohou za to 3 výkonné technologie: snímač 3D iToF, obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení a velký obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení.

Seznamte se s profesionálními fotografickými technologiemi inspirovanými aparáty řady Alpha

Xperia 1 II má ovládací prvky, s nimiž se obvykle setkáváte u profesionálních fotoaparátů. Můžete používat automatická nastavení nebo ručně ovládat ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé barvy a další aspekty. K dispozici je výstup ve formátu RAW (.DNG) a rozhraní inspirované fotoaparáty Alpha.

Vyberte si správnou ohniskovou vzdálenost

Xperia 1 II má tři různé objektivy s flexibilními ohniskovými vzdálenostmi: 16 mm, 24 mm a 70 mm. Jsou to objektivy legendární značky ZEISS a umožňují skutečně kreativní fotografování.

Spolupracuje s fotoaparáty Sony Alpha

Xperia 1 II je perfektním společníkem pro fotoaparáty Sony Alpha. Smartphone Xperia poslouží jako vzdálený bezdrátový displej. V mobilní aplikaci Imaging Edge můžete upravovat nastavení a pracovat s fotografiemi.

Pro milovníky filmů

Cinema Pro s technologií CineAlta – natáčení filmů 21:9

Natáčejte filmy s podobnými parametry a barevným nastavením jako profesionálové. Zkušenosti expertů navrhujících naše filmové digitální kamery, barevné předvolby Look, poměr stran 21:9, 4K HDR a 24 sn./s vám poskytnou všechny nástroje, které ke své tvorbě potřebujete. A díky připojení 5G se o každou nahrávku podělíte během několika sekund.

Rozhraní, které vám poskytne kreativní kontrolu

Zdokonalené rozhraní režimu Cinema Pro využívajícího technologii CineAlta má snadno ovladatelné funkce, jako jsou výřezová pole, nastavení expozičního času (úhlu), dotykové automatické ostření, automatická expozice, manuální vyvážení bílé a další.

Chytré filtrování větru umožňuje natáčení videí s lepším zvukem

Xperia 1 II je vybaven naší špičkovou technologií pro separaci zvuku, která umožňuje odfiltrovat zvuk větru.
Chytré filtrování větru [1] VYPNUTO [2] ZAPNUTO.

Profesionální předvolby správy barev Look

Vybírat můžete z osmi různých nastavení barev, které do vašich záběrů dodají náladu různých filmových stylů.

Pro milovníky filmů

6,5" 4K HDR OLED displej CinemaWide 21:9

Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli. Umožní vám to poměr stran 21:9 na 6,5" 4K HDR OLED displeji CinemaWide. Nová technologie pro redukci rozmazání pohybu je zárukou jasnějšího a kvalitnějšího obrazu. Díky zvukové technologii Dolby Atmos nedochází k žádným kompromisům v kvalitě. A díky konektivitě 5G můžete stahovat rychleji a streamovat ve vyšším rozlišení.

Reprodukce barev na profesionální úrovni

Režim autora využívající technologii CineAlta je inspirován profesionální technologií reprodukce barev Master Monitor od Sony, se kterou pracují v hollywoodských studiích. Nyní přináší i vám nepřekonatelnou věrnost barev a obrazu tak, jak to tvůrci zamýšleli, včetně seriálů a filmů na Netflixu.

Plynulejší přechody barev

Xperia 1 II má displej ekvivalentní 10bitovým barvám (8 bitů s 2bitovým vyhlazováním), který dokáže zobrazit jemné barevné přechody bez pruhů.

Displej profesionální kvality

Díky vysokému kontrastnímu poměru 1 000 000 : 1 dokáže Xperia 1 II zobrazit hlubší černé tóny a současně přirozenější barvy. Obrazovka také podporuje profesionální standardy reprodukce barev jako DCI-P3 (100%), barevný prostor BT.2020 a bílý bod D65.

Všechno co sledujete, převedené blíže k dokonalosti

Engine X pro mobilní zařízení aplikuje remasterovací technologii BRAVIA HDR na vše, co sledujete. Dokonce i streamovaný obsah bude mít větší kontrast, vyšší jas a hlubší barvy.

Zvuk, který uslyšíte v kině – Dolby Atmos ve spolupráci se Sony Pictures Entertainment

Sledovat film se zvukem, který zajišťuje technologie Dolby Atmos, je strhující zážitek. Zvuk je v prostoru všude okolo vás. Nyní máte technologii Dolby Atmos k dispozici a jedinečný zvuk můžete poslouchat v klasických i bezdrátových sluchátkách nebo v předních stereofonních reproduktorech.

Pro audiofily

Poslouchejte hudbu tak, jak to bylo zamýšleno

Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a Xperia 1 II byl navržen tak, aby poskytoval při poslechu autentický zážitek díky zvuku vyladěnému ve spolupráci se Sony Music Entertainment. Připojení 5G umožňuje streamovat a stahovat zvuk ve vysokém rozlišení bez čekání.

Tak intenzivní. Tak reálný. Vyzkoušejte zvuk ve formátu 360 Reality Audio

Nechte se obklopit zvukem. Jako kdybyste navštívili koncert nebo sledovali umělce nahrávajícího ve studiu. Díky hudebnímu formátu 360 Reality Audio je hudba intenzivní a živá jako nikdy předtím.

Vyrobeno pro hudební formát 360 Reality Audio

Xperia 1 II přehrává hudební formát 360 Reality Audio. Jedinečné hardwarové dekódování optimalizuje kvalitu zvuku, když posloucháte hudbu na Tidalu.

Poslouchejte zvuk v dopředu nasměrovaných stereofonních reproduktorech

Stereofonní reproduktory v Xperia 1 II jsou umístěny vpředu, takže zvuk je hlasitý a vyvážený.

Kvalitnější poslech zvuku – přes kabel i bezdrátově

Můžete používat 3,5mm zvukový konektor nebo bezdrátové připojení – je to na vás. Zvukové technologie ve smartphonu Xperia 1 II měli na starost odborníci, takže stereofonní zvuk je lépe oddělen a zní přirozeněji, ať už posloucháte vlastní hudbu nebo streamujete, a to dokonce i ve formátu 360 Reality Audio.

Každý kanál má bohatší zvuk díky 3,5mm konektoru

Zdokonalili jsme audioseparaci u 3,5mm konektoru, takže pravý i levý kanál má jasnější zvuk. Výrazné ladění zvuku zredukovalo šum na nepostřehnutelných 20 dB – o více než o 90% méně než u běžných sluchátek.

Špičkové zvukové příslušenství

Díky zvuku ve vysokém rozlišení (přenášenému přes kabel i bezdrátově) a LDAC můžete poslouchat hudbu v kvalitě, která předčí dokonce i CD. Zvuk je reprodukován v plné šíři, takže jej uslyšíte tak, jak jeho autoři zamýšleli.

Poslouchejte co nejkvalitnější zvuk díky funkci DSEE Ultimate

Funkce DSEE Ultimate vznikla, aby zdokonalila kvalitu veškeré digitální hudby. K automatickému zlepšování zvukové frekvence a datového toku používá umělou inteligenci. Zdokonalovány jsou horní i spodní rozsahy, a každá skladba se tak blíží kvalitě zvuku ve vysokém rozlišení. Funguje to s klasickými i bezdrátovými sluchátky, u souborů v zařízení a dokonce i u streamovacích služeb.

Barva
Černá, Fialová
Odolné vůči vodě
Ano
Velikost displeje
6,5"
Rozlišení displeje
3840x1644
Operační pamět´
8GB
Vnitřní paměť
256GB